«Барселона» і «Баварія» стали першими півфіналістами Ліги Чемпіонів

Іспанська «Барселона» перемогла французький «ПСЖ» у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Зустріч проходила в Барселоні на стадіоні “Камп Ноу” і завершилася з рахунком 2:0. На 14-й хвилині Андрес Іньєста виконав проникаючий пас на Неймара, який обіграв воротаря і відкрив рахунок. На 34-й хвилині Дані Алвес зробив навісну подачу у штрафний майданчик, а Неймар головою послав м’яч у ближній кут, оформивши дубль.
Нагадаємо, в першій грі «Барселона» здобула перемогу з рахунком 3:1.

«Барселона» (Іспанія) – «ПСЖ» (Франція) – 2:0
Голи: Неймар (14), (34).
У паралельному матчі футболісти Мюнхенської «Баварії» завдали розгромної поразки «Порту», взявши реванш за поразку 1:3 в першій грі в Португалії. Чвертьфінальна зустріч Мюнхені на «Альянц-Арені» завершилася з рахунком 6:1. У складі німецької команди дубль зробив Роберт Левандовські, по голу забили Тьяго Алькантара, Жером Боатенг, Томас Мюллер і Хабі Алонсо. У португальців відзначився Джексон Мартінес.

«Баварія» (Мюнхен, Німеччина) – «Порту» (Португалія) – 6:1

Голи: Алькантара (14); Боатенг (22); Левандовські (27), (40); Мюллер (36); Мартінес (73); Алонсо (88).

Перші матчі півфіналу Ліги чемпіонів відбудуться 5 і 6 травня.