Ворскла вдома перемогла кропивницьку Зірку

29 липня у Полтаві відбувся матч третього туру Української Прем’єр Ліги між полтавською «Ворсклою» та кропивницькою «Зіркою». Перемогу в поєдинку з рахунком 2:1 здобули господарі.

Ворскла” першою відкрила рахунок, на 20 хвилині Ребенок з флангу прострілив вздовж воріт, а Оганесян, намагаючись завадити Кадимяну, зрізав м’яч у власні ворота.

“Зірка” відігралась дуже швидко. На 25 хвилині Драченко метрів з 12-ти пробив точно в нижній кут 1:1

В другому таймі обидві команди були близькі до того щоб вирвати перемогу, але пощастило більше господарям. На 84 хвилині Чижов з власної половини поля виконав подачу на лінію штрафного майданчика “Зірки”, Коломоєць нав’язав боротьбу Качарабі, в результаті чого м’яч від гравця зірки відлетів до Загорулька, який пробив сходу точнісінько під штангу. 2:1.

Тож в підсумку друга поспіль перемога Ворскли й четверте місце у турнірній таблиці.

29.07.2017 м. Полтава, стадіон “Ворскла” ім. О. Бутовського.

«Ворскла» (Полтава) – «Зірка» (Кропивницький)  2:1

Голи: Оганесян (20, автогол), Загорулько ( 84 ) — Драченко ( 25 )

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Кравченко (Загорулько, 68), Чеснаков, Кадимян, Шарпар, Ребенок (Одарюк, 71), Коломоєць (Кулач, 90)
Запасні: Ткаченко, Скляр, Ткачук, Загорулько, Кулач, Одарюк, Сапай.
Головний тренер: Василь Сачко

«Зірка»:  Паст, Фатєєв, Качараба, Ковальов, Полегенько, Драченко, Загальский, Гедж (Дришлюк, 86), Оганесян (Чичиков, 61), Прядун, Есеола (Панфілов, 76)
Запасні: Льопка, Ортега, Маткобожик, Дришлюк, Панфілов, 77.Чичиков.
Головний тренер:Роман Монарьов