Ворскла вдома перемогла Чорноморець

3 березня, у Полтаві відбувся поєдинок 22-го туру української Прем’єр-ліги, в якому “Ворскла” приймала одеський “Чорноморець”.

Матч завершився перемогою полтавської команди з рахунком 2:1. Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині, після прострілу Кулача Коломоєць першим виявився на м’ячі й ціною травми переправив того у сітку.

Вдруге полтавці відзначилися на останній хвилині першого тайму. Кулач подавав з правого флангу й захисник «Чорноморця» Зубейко зрізав м’яч у свої ворота.

У другому таймі гості на 79-й хвилині зуміли відіграти один м’яч, з за меж штрафного майданчика відзначився гвінеєць Бамба.