Ворскла вперше програла на зборах

Сьогодні, 7 лютого, Полтавська Ворскла зазнала першої поразки на турецьких зборах. Переможну серію полтавців, яка тривала шість контрольних поєдинків перервав Угорський Пакш. Мадяри першими відкрили рахунок, з пенальті відзначився Харазті. Рівно через десять хвилин Кулач відновив паритет, теж з одинадцятиметрового. Але ще два голи у другому таймі, на 56-й хвилині Сакалі та на 80-й Бертуша, принесли перемогу команді з Угорщини з рахунком 1:3.

“Ворскла” (Полтава) – ФК Пакш (Угорщина) 1: 3

Голи: Кулач 31 (пен.)
– Харазті 21 (пен.), Сакало 56, Бертуш 80

“Ворскла”: Шуст, Чеснаков, Шарпар (Кобахідзе 46), Кравченко (Скляр 55), Сапай, Пердута, Гіоргадзе, Чижов (Васін 44), Кулач (Даллку 46), Кадімян (Коломієць 46), Ребенок (Одарюк 57)

Пакш: Верпеч, Сабо, Папп, Кешкес, Гевала, Харазті, Хан, Сака, Лензер, Куршар, Бертуш