«Ворскла» громить запорізький «Металург»

«Ворскла» (Полтава) – «Металург» (Запоріжжя) 5:0
Голи: Ковпак, (23, 68), Турсунов, (31), Шиндер, (70), Громов, (82).
Полтавська «Ворскла» перемогла вдома «Металург» із Запоріжжя. Команда Василя Сачка з самого початку матчу взялась штурмувати ворота суперників. На 19-й хвилині поєдинку Шиндер, пробивши з 25 метрів, влучив у перекладину, а вже через 4 хвилини помилкою захисників скористався Ковпак і відкрив рахунок у цьому матчі. Швидко полтавці забили і другий гол. Турсунов отримав навісну передачу у штрафному майданчику і технічно пробив у кут воріт. Гості відповіли небезпечними ударами Гвілії і Льопи, але Богуш надійно стояв. У другому таймі після прострілу Шиндера знову забиває Ковпак, а через 2 хвилини відзначився голом і сам Антон ударом у верхній кут воріт. Наприкінці матчу чудова комбінація полтавчан закінчилася потужним ударом Громова, який зробив рахунок 5:0.