Ворскла зазнала розгрому від Динамо

У матчі 8-го туру чемпіонату України полтавська «Ворскла» програла київському «Динамо» з рахунком 0: 5.

Зустріч відбулася в Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського.

Рахунок був відкритий на 9-й хвилині. Автором голу став Віктор Циганков, якому асистував Віталій Миколенко. На 35-й хвилині перевага киян збільшив Артем Шабанов з передачі Циганкова. Через кілька хвилин рахунок до крупного довів Карлос Де Піна з передачі Циганкова. На початку другого тайму четвертий гол забив Артем Бесєдін йому асистував Миколенко. Остаточний розгром господарів завершив Де Піна.

22 вересня 2019 року, 17:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського, 11346 глядачів.

«Ворскла» — «Динамо» – 0:5

Голи: Циганков (9), Шабанов (35), Де Пена (37, 83), Бєсєдін (46)

«Ворскла»Каневцев (Ткаченко, 28), Пердута, Баєнко, Чеснаков, Кане, Скляр, Габелок, Ребенок, Луїзао (Петровіч, 46), Артур, Васін (Хебай, 71)

«Динамо»Бущан, Караваєв, Бурда (Кадар, 53), Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв (Буяльский, 38), Циганков, Гармаш (Соль, 78), Де Пена, Бєсєдін

Попередження: Луїзао, Скляр — Бєсєдін, Миколенко, Гармаш