“Ворскла” ледве не відібрала очки у “Шахтаря”

Полтавська “Ворскла” у матчі 28 туру УПЛ поступилась Донецькому Шахтареві з рахунком 4:2.

Перший тайм цієї зустрічі виграли господарі поля. У “Ворскли” не було жодного удару у площину воріт, а донецька команда забила гол. Відзначився на 23-й хвилині Марлос.
На старті другого тайму Марлос та Коваленко за три хвилин забили ще два голи. “Ворскла” не здалася і на 53 та 62 хвилині голи у ворота “Шахтаря” забили Коломієць та Сергійчук – 3:2.
В останні десять хвилин “Шахтар” зумів забити четвертий гол. Відзначився Алан Патрік.

21 квітня.  УПЛ 28-й тур. м. Харків. ОСК “Металіст”

“Шахтар” (Донецьк) – “Ворскла” (Полтава) 4:2

Голи: Марлос 23, Марлос 47, Коваленко 50, Патрік 88 – Коломоєць 53, Сергійчук 62

“Шахтар”: Пятов – Бутко, Кривцов (Ордець 46), Ракицький, Ісмаїлі – Фред, Степаненко – Марлос, Коваленко (Патрік 66), Зубков (Дентіньо 85) – Кайоде

“Ворскла”: Ткаченко – Пердута, Гіоргадзе, Даллку, Ребенок – Кобахідзе, Чеснаков, Скляр (Кравченко 58), Одарюк (Кадімян 59) -Коломоєць, Сергійчук (Сапай 80)

Попередження: Степаненко 27, Ракицький 37, Патрік 83, Марлос 84, Пятов 86, Дентіньо 90+3 – Гіоргадзе 7