“Ворскла” на виїзді розгромила “Зорю”

У Запоріжжі відбувся матч 27-го туру УПЛ, в якому луганська “Зоря” приймала полтавську “Ворсклу” й поступилася. Гра завершилася з рахунком 0:3. Всі голи в цьому матчі були забиті в другому таймі. На 50-й хвилині рахунок відкрив Володимир Чеснаков. Через 23 хвилини, на 73-й, Владислав Кулач збільшив розрив, а вже в доданий арбітром час, на 91 хвилині, Михайло Сергійчук забив третій гол. Таким чином, “Ворскла” набрала 44 очки й випереджає “Зорю” вже на 7 очок.

15.04.2018 р 27 тур УПЛ м. Запоріжжя. Стадіон “Славутич-Арена”

“Зоря” (Луганськ) – “Ворскла” (Полтава) 0:3

Голи: Чеснаков 50, Кулач 73, Сергійчук 90+2

“Зоря”: Лунін, Чеберко, Сілас (Луньов 57), де Кампс, Чечер, Громов, Тимчик, Караваєв (Гордієнко 71), Фаупала (Андрієвський 57), Литвин, Харатін

“Ворскла”: Шуст, Ребенок, Васін (Одарюк 75), Даллку, Кобахідзе, Коломоєць, Чеснаков, Шарпар (Скляр 77), Кулач (Сергійчук 83), Пердута, Гіоргадзе

Попередження: Чеберко 85 – Шарпар 55, Васін 65, Одарюк 81, Чеснаков 84