Ворскла переграла Спартак

Ворскла провела свій черговий спаринг на зборі в Туреччині. Полтавці з рахунком 4:2 здолали сербський Спартак.

У першому таймі Полтавці непогано стартували й першими відкрили рахунок, проте ближче до перерви серби цей м’яч відіграли.

Другий там пройшов з солідною перевагою української команди, що і вилилося в три забиті голи, на які серби відповіли лише одним.

Свій наступний контрольний поєдинок Ворскла зіграє 7 лютого проти боснійського Железнічара.

4 лютого 2019. м. Туреччина, спортивний комплекс “Топ Капи”

Ворскла – Спартак (Суботіца, Сербія) 4:2

Голи: Кобахідзе (24), Шехіч (52, 84), Керкез (65 автогол) – Обрадович (35), Текьяжкі (69)

Ворскла: Ткаченко (Шуст, 46), Пердута (Сапай, 62), Чижов (Мартиненко, 56), Чеснаков (Даллку, 62), Артур (Саків, 62), Скляр (Васін, 62), Шарпар (Петровіч, 56), Ребенок (Кане, 62), Кобахідзе (Шехіч, 46), Габелок (Мисик, 62), Карека (Коломоєць, 46).