Ворскла переграла ФК Львів

4 листопада у Полтаві відбувся матч між ФК «Львів» та полтавською “Ворсклою” в рамках 14-го туру української Прем’єр-ліги. «Ворскла» обіграла суперника з рахунком 2:0. Номінально полтавці були гостями, але матч проходив на стадіоні імені Бутовського в Полтаві. Відзначимо, що в першому колі домашній матч «Ворскли» проти «Львова» проходив на «Арені-Львів». На 19-й хвилині Ребенок вивів номінальних гостей вперед. Через 20 хвилин Якубу забив дебютний м’яч за «Ворсклу». Таким чином, полтавська команда набрала 24 очки та посідає 4-е місце в турнірній таблиці.

4.10. 2018 р. м.  Полтава. Стадіон Ворскла.  1370 глядачів.

ФК Львів – Ворскла (Полтава) 0:2
Голи: Ребенок (19), Якубу (38)

ФК Львів: Бандура, Адамюк, Мартан, Парамонов, Голіков, Приймак, Джонатан, Западня (Борзенко, 74), Араужо (Сезар, 90+3), Петров (Янчак, 46), Бруно.

Ворскла: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Якубу (Карека, 61), Скляр, Шарпар, Сапай, Кулач (Сергійчук, 85), Ребенок (Саків, 90+4), Коломоєць.

Попередження: Карека, Чеснаков — Бруно, Джонатан, Араужо.