Вища ліга. Календарь/Результати

Календарь чемпіонату Полтавщини. Вища ліга 2016
І тур 23.04 (субота)
ФК Оржиця 1 - 0  Чайка
ФК Рокита 3 - 1  Колос Дмитрівка
Фламінго 2 - 2  Фортуна
Олімпія 4 - 1  Динамо
ФК Лубни 0 - 2  Колос Лазірки
27.04 (середа)
ФК Велика Багачка  1 - 0 ДЮФШ Ворскла
ІІ тур 30.04 (субота)
Динамо  1 -  0 ФК Велика Багачка
Колос Дмитрівка 1 -  1 ФК Оржиця
Чайка  0 - 1 Олімпія
ФК Лубни 1 - 0 Фламінго
Фортуна  1  -   2 ФК Рокита
  08.06 (середа)
 Колос Лазірки  2  -  0 ДЮФШ Ворскла
ІІІ тур 07.05 (субота)
ФК Рокита 3 - 0 ФК Лубни
ФК Оржиця 2 - 1 Фортуна
ФК Велика Багачка  2 -  2 Чайка
Олімпія  6 - 1 Колос Дмитрівка
Фламінго  0  -  2 Колос Лазірки
  11.05 (середа)
 ДЮФШ Ворскла  0  - 1 Динамо
IV тур 14.05 (субота)
Колос Дмитрівка  1 -  8 ФК Велика Багачка
Фламінго  2 - 0 ФК Рокита
ФК Лубни  0 -  1 ФК Оржиця
Колос Лазірки  4 -  1 Динамо
Фортуна  0  -   2 Олімпія
  18.05 (середа)
 Чайка  2  -  0 ДЮФШ Ворскла
V тур 21.05 (субота)
Динамо  2 - 1 Чайка
ФК Рокита  2 - 1 Колос Лазірки
Олімпія  2 - 1 ФК Лубни
ФК Велика Багачка  3 -  3 Фортуна
ФК Оржиця 0  -   0 Фламінго
  22.06 (середа)
 ДЮФШ Ворскла 1  - 2 Колос Дмитрівка
VI тур 28.05 (субота)
Фламінго  1 -  4 Олімпія
Колос Дмитрівка  2 -  8 Динамо
Колос Лазірки  7 - 0 Чайка
ФК Рокита 1 -  1 ФК Оржиця
ФК Лубни 0  -   2 ФК Велика Багачка
  15.06 (середа)
 Фортуна  1  - 0 ДЮФШ Ворскла
  22.06 (середа)
 ДЮФШ Ворскла  - Колос Дмитрівка
VII тур 4.06 (субота)
ФК Оржиця  1 -  3 Колос Лазірки
ДЮФШ Ворскла 3 - 3 ФК Лубни
Динамо 2 -  2 Фортуна
ФК Велика Багачка  2 - 0 Фламінго
Олімпія  1  -   1 ФК Рокита
 Чайка  - Колос Дмитрівка
VIII тур 9.06 (середа)
ФК Лубни  0 -  0 Динамо
VIII тур 11.06 (субота)
Фламінго 4 - 0 ДЮФШ Ворскла
ФК Рокита 1 -  2 ФК Велика Багачка
Колос Лазірки  3 - 0 Колос Дмитрівка
Фортуна  5  -   2  Чайка
 ФК Оржиця  0  - 2 Олімпія
IX тур 18.06 (субота)
Олімпія 1 - 1 Колос Лазірки
ФК Велика Багачка 1 -  4 ФК Оржиця
Колос Дмитрівка  0 - 2 Фортуна
Чайка  6  -   4  ФК Лубни
 ДЮФШ Ворскла  0  - 5 ФК Рокита
IX тур 29.06 (субота)
Динамо  2 - 3 Фламінго
X тур 25.06 (субота)
Колос Лазірки 0 - 0 Фортуна
ФК Оржиця 1 - 0 ДЮФШ Ворскла
Фламінго 0 - 0 Чайка
ФК Рокита 0 - 3  Динамо
Олімпія 1  -  1 ФК Велика Багачка
 ФК Лубни 3  - 0 Колос Дмитрівка
 тур 2.07 (субота)
Динамо  5 - 1 ФК Оржиця
Чайка  0 -  2 ФК Рокита
Фортуна  3 - 1 ФК Лубни
 Колос Дмитрівка  0 - 1  Фламінго
ДЮФШ Ворскла  0  -   5 Олімпія
 ФК Велика Багачка 1  - 3 Колос Лазірки
І тур 18.08 (субота)
Чайка 1 - 0 ФК Оржиця
 Колос Дмитрівка 1 - 3 ФК Рокита
Фортуна 1 - 1 Фламінго
Динамо 0 - 1  Олімпія
Колос Лазірки 1  -   0 ФК Лубни
І тур 31.08 (середа)
 ДЮФШ Ворскла 0  - 4 ФК Велика Багачка
ІІ тур 3.09 (субота)
 ФК Велика Багачка  1  - 1 Динамо
ФК Оржиця 3 -  0 Колос Дмитрівка
 Олімпія 3 -  0 Чайка
Фламінго 0 -  0 ФК Лубни
 ФК Рокита 6 -  2 Фортуна
ДЮФШ Ворскла  3  -  11 Колос Лазірки
XІV тур 6.09 (вівторок)
 Динамо 4  -  2 ДЮФШ Ворскла
XІV тур 10.09(субота)
ФК Лубни 1 - 2 ФК Рокита
 Фортуна  0 - 3 ФК Оржиця
Чайка  2 - 5 ФК Велика Багачка
 Колос Дмитрівка  0 - 6 Олімпія
Колос Лазірки  1  -   1 Фламінго
XV тур 13.09 (вівторок)
ДЮФШ Ворскла 1  -  5 Чайка
XV тур 17.09(субота)
ФК Велика Багачка  2 - 0 Колос Дмитрівка
 ФК Рокита - Фламінго
ФК Оржиця 2 -  0 ФК Лубни
  Динамо  1 - 1 Колос Лазірки
Олімпія  5  -  1 Фортуна
XVІ тур 20.09 (вівторок)
Колос Дмитрівка 0  -  0 ДЮФШ Ворскла
XVІ тур 24.09(субота)
Фламінго  0 - 3 ФК Оржиця
 Фортуна  0 - 1 ФК Велика Багачка
ФК Лубни 0 -  2 Олімпія
 Колос Лазірки  0 - 1  ФК Рокита
Чайка  1  -  4 Динамо
XVІI тур 27.09 (вівторок)
 ДЮФШ Ворскла 1  -  4 Фортуна
XVІI тур 1.10(субота)
ФК Велика Багачка  2 - 0 ФК Лубни
ФК Оржиця 1 - 2 ФК Рокита
Чайка 0 - 4 Колос Лазірки
 Олімпія  3 - 0  Фламінго
Динамо  3  -  0 Колос Дмитрівка
XVІII тур 4.10 (вівторок)
ФК Лубни 4  -  1  ДЮФШ Ворскла
XVІII тур 8.10(субота)
Фортуна  0 - 2 Динамо
ФК Рокита 1 - 0 Олімпія
 Фламінго 0 - 3 ФК Велика Багачка
 Колос Лазірки  3 - 0 ФК Оржиця
Колос Дмитрівка  0  -  3 Чайка
XIX тур 11.10 (вівторок)
ДЮФШ Ворскла 3  -  0  Фламінго
XIX тур 15.10(субота)
Чайка  1 - 2 Фортуна
Динамо 3 - 0 ФК Лубни
 Колос Дмитрівка 0 - 3 Колос Лазірки
 Олімпія  3 - 0 ФК Оржиця
ФК Велика Багачка 1  -  1 ФК Рокита
XX тур 18.10 (вівторок)
ФК Рокита 2  -  1 ДЮФШ Ворскла
XX тур 22.10(субота)
ФК Лубни  2 - 0 Чайка
Колос Лазірки 1 - 1 Олімпія
 Фортуна 3 - 0 Колос Дмитрівка
 ФК Оржиця  0 - 3 ФК Велика Багачка
Фламінго  0  -  3 Динамо
XXI тур 14.08 (Неділя)
ДЮФШ Ворскла 0  -  5 ФК Оржиця
XXI тур 29.10(субота)
Колос Дмитрівка  0 -  3 ФК Лубни
ФК Велика Багачка 1 -  0 Олімпія
  Динамо  1 - 0 ФК Рокита
 Чайка  3 - 0 Фламінго
Фортуна 0  -  3 Колос Лазірки
XXII тур 1.11 (вівторок)
Олімпія  8  -  0 ДЮФШ Ворскла
XXII тур 5.11(субота)
Фламінго  - - - Колос Дмитрівка
ФК Лубни  1 -  2 Фортуна
 ФК Рокита 3 -  1 Чайка
 ФК Оржиця 0 -  3 Динамо
Колос Лазірки 1  -  0 ФК Велика Багачка

 

Календарь чемпіонату Полтавщини. Вища ліга 2015
І тур 25.04 (субота)
 Колос 0 - 1 ФК Рокита
Чайка 0 - 1 ФК Глобине
Олімпія 2 - 1 Фламінго
ФК Лубни 1 - 1  Динамо
29.04 (середа)
ДЮФШ Ворскла 0 - 0 ДЮСШ Молодь
ІІ тур 02.05 (субота)
ФК Глобине 0 - 0 Олімпія
Фламінго 6 - 0 ФК Лубни
03.05 (неділя)
Зеніт 2 - 2 Чайка
06.05 (середа)
Динамо 4  -  2 ДЮФШ Ворскла
ФК Рокита 7  -  0 ДЮСШ Молодь
 ІІІ тур 09.05 (субота)
Чайка 1  -  0 Колос
ФК Лубни 0  -  0 ФК Глобине
 10.05 (неділя)
Олімпія  2  -  1 Зеніт
13.05 (середа)
ДЮСШ Молодь  2  -  6 Динамо
ДЮФШ Ворскла  0  - 3 Фламінго
IV тур 16.05 (субота)
Колос  0  -  3 Олімпія
ФК Глобине  1  -  1 ДЮФШ Ворскла
ФК Рокита  2  -  1 Динамо
17.05 (неділя)
Зеніт  0  -  0 ФК Лубни
21.05 (середа)
Фламінго 10  -  0 ДЮСШ Молодь
Vтур 21.05 (середа)
ДЮФШ Ворскла  1  -  2 Зеніт
23.05 (субота)
ФК Лубни  2  -  0 Колос
Динамо  1  -  5 Фламінго
Чайка  1  -  3 ФК Рокита
ДЮСШ Молодь  1  -  8 ФК Глобине
VІ  тур 27.05 (середа)
Колос  0  -  1 ДЮФШ Ворскла
Зеніт  5  -  0 ДЮСШ Молодь
30.05 (субота)
ФК Глобине  1  -  0 Динамо
ФК Рокита  1  -  0 Фламінго
Чайка  0  -  0 Олімпія
VII тур 06.06 (субота)
ФК Лубни  4  -  1 Чайка
Фламінго  1 -  0 ФК Глобине
ДЮСШ Молодь  0  -  1 Колос
Олімпія  0  -  1 ФК Рокита
07.06 (неділя)
Динамо  1  -  3 Зеніт
VIІI тур 13.06 (субота)
Олімпія  1  -  0 ФК Лубни
ФК Рокита  2  -  0 ФК Глобине
Колос  0  -  1 Динамо
Чайка  2  -  0 ДЮФШ Ворскла
14.06 (неділя)
Зеніт  1  -  0 Фламінго
IХ тур 20.06 (субота)
ДЮФШ Ворскла  1  -  2 Олімпія
ФК Лубни 1  - 1 ФК Рокита
Фламінго  4  - 0 Колос
ДЮСШ Молодь  0  -  1 Чайка
21.06 (неділя)
ФК Глобине  1 -  0 Зеніт
Х тур 28.06 (субота)
Чайка  1  -  1 Динамо
Олімпія  9  -  1 ДЮСШ Молодь
ФК Лубни  2  -  2 ДЮФШ Ворскла
 Колос  2  -  8 ФК Глобине
28.06 (неділя)
ФК Рокита  2  -  0 Зеніт
ХI тур 04.07 (субота)
ДЮСШ Молодь ФК Лубни
Динамо  2  -  5 Олімпія
ДЮФШ Ворскла  1  -  5 ФК Рокита
 Фламінго  1  -  0 Чайка
05.07 (неділя)
Зеніт  5  -  0 Колос
ХIІ тур 15.08 (субота)
ФК Рокита  3  -  1 Колос
ФК Динамо  2  -  0 ФК Лубни
 Фламінго  3  -  2 Олімпія
 ФК Глобине  1  -  2 Чайка
19.08 (середа)
 Зеніт 4  -  0 ДЮФШ Ворскла
ХIІІ тур 22.08 (субота)
Олімпія  0  -  2 ФК Глобине
ФК Лубни  2  -  2 Фламінго
ФК Динамо  1  -  0 ДЮФШ Ворскла
Зеніт  1  -  1  ФК Рокита
Колос  0  -  4 Чайка
ХIV тур 29.08 (субота)
ФК Рокита  3  -  0 ФК Лубни
ФК Динамо  2  -  1 Колос
ФК Глобине  1  -  0 Фламінго
ХIV тур 30.08 (неділя)
 Чайка  0  -  4  Зеніт
ХIV тур 2.09 (середа)
 Олімпія  4  - 0  ДЮФШ Ворскла
ХV тур 5.09 (субота)
Колос  0  -  2 ФК Лубни
ФК Динамо  3  -  0 ФК Рокита
Олімпія  1  -  0  Чайка
ХV тур 6.09 (неділя)
Фламінго  1  -  0  Зеніт
ХV тур 9.09 (середа)
 ФК Глобине  3  - 0  ДЮФШ Ворскла
ХVI тур 12.09 (субота)
ФК Рокита  2  -  0 Олімпія
Фламінго  0  -  4 ФК Динамо
Чайка  0  -  1  ФК Лубни
ХVI тур 13.09 (неділя)
Зеніт  2  -  0  ФК Глобине
ХVI тур 16.09 (середа)
 ДЮФШ Ворскла  1  -  0  Колос
ХVII тур 19.09 (субота)
ФК Лубни  0  -  2 Олімпія
Фламінго  3  -  1 ФК Рокита
ФК Динамо  1  -  0  ФК Глобине
ХVII тур 20.09 (неділя)
Колос  0  - 2  Зеніт
ХVII тур 23.09 (середа)
 ДЮФШ Ворскла  1  -  5  Чайка
ХVIII тур 26.09 (субота)
ФК Рокита  0  -  2 Чайка
ФК Глобине  0  -  1 Лубни
Олімпія  +  -  -  Колос
ХVIII тур 27.09 (неділя)
Зеніт  1  -  2  ФК Динамо
ХVIII тур 30.09 (середа)
 Фламінго  3  -  1  ДЮФШ Ворскла
ХIХ тур 3.10 (субота)
Колос  0  -  5 Фламінго
ФК Глобине  0  -  0 ФК Рокита
ФК Динамо  1  -  3  Чайка
ХIХ  тур 4.10 (неділя)
Зеніт  0  -  0  Олімпія
ХIХ  тур 7.10 (середа)
 ДЮФШ Ворскла  0  -  4 Лубни
ХХ тур 17.10 (субота)
Олімпія  1  -  2 ФК Динамо
Чайка  1  -  1 Фламінго
ФК Глобине  +  -  -  Колос
ХХ  тур 18.10 (неділя)
Лубни  1  -  5  Зеніт
ХХ  тур 14.10 (середа)
ФК Рокита  3  -  1  ДЮФШ Ворскла

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>