«Гірником-Спорт» відібрав очки у «Металіста 1925».

11 травня у Горішніх Плавнях відбувся матч 28-го туру першої ліги чемпіонату України, між місцевим «Гірником-Спорт» та харківським «металістом 1925». Поєдинок завершився нічиєю 1:1. Гості першими забили наприкінці першого тайму. Гірникам вдалося зрівняти рахунок на останній доданій хвилині матчу  відзначився Корольков.

11.05. 2019 р. 28-й тур Чемпіонату першої ліги. м. Горішні Плавні. Стадіон “Юність”. 1 500 глядачів.

“Гірник-Спорт” – “Металіст 1925” 1:1

Голи: Корольков 90+5 – Романов 39

“Гірник-Спорт” : Данкович, Пінчук (Гончар 46), Кравчук, Зозуля, Шопін, Лозовий, Лиховидько (Білоус 88), Зуєвич (Корольков 54), Батюшин (к), Котляр (Кіча 69), Одарюк (Головко 69)

Запасні: Чопко, Черниш

Головний тренер – Володимир Мазяр

“Металіст 1925” : Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов, Мельничук, Коберідзе, Калюжний (Ралюченко 77), Романов (Кошман 76), Гранкін (Ямполь 61), Синиця (Стороженко 84), Давидов (к) (Фаюк 67)

Запасні: Дьяков, Коваленко І., Кравченко, Цвіренко