Гірник Спорт вийшов в 1/8 фіналу Кубка України

Вчора, 26 липня, “Гірник-Спорт” вдруге за тиждень зустрівся з Рухом з Винників, на це раз в рамках 1/16 фіналу Кубка України, й вдруге переміг.

Господарі першими відкрили рахунок, але ще до перерви гірники відновили паритет.

Після перерви, в середині другої 45-хвилинки Григорій Баранець залишив свою команду в меншості, проте “Рух” зумів перевести гру в овертайм.

Однак, в десятьох вистояти ще 30 хвилин, щоб дотягнути до серії післяматчевих пенальті, у господарі  сил забракло. Гірники по ходу доданого часу зуміли ще двічі розписалися у воротах Дяченка.

Отже, в підсумку 1:3 й “Гірник-Спорт” вперше за останні п’ять років  не вилетів з Кубка України на першій стадії, а пробився до наступного раунду, матчі якого пройдуть 20 вересня.