Гірник Спорт завершив рік перемогою над Миколаєвом

“Гірник-Спорт” здобув домашню перемогу, перед зимовою відпусткою, перегравши в останньому офіційному матчі року МФК “Миколаїв” з рахунком 3:1.

На перерву команди пішли за переваги господарів у два м’ячі. На 37 хвилині рахунок відкрив Моїсеєнко пробивши з лінії штрафного майданчика. А на 42 хвилині подвоїв рахунок Корольков вдало реалізував штрафний удар.

У другому таймі команди обмінялися голами: спершу гірник забив третій гол, на 79 хвилині відзначився Яворський, а на 84 хвилині гості з пенальті забили гол престижу.

Після перемоги “Гірник-Спорт” завершує 2016 рік на п’ятнадцятому місці.

19.11.2016 р. Горішні Плавні. Стадіон “Юність”

“Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – МФК “Миколаїв” 3:1

Голи: Моїсеєнко 37, Корольков 42, Яворський 79 – Саркісян 84 (пен.)

“Гірник-Спорт”: Ситников, Яворський (Прутян 90+1), Малей, Павлик, Пернацький, Крапивний, Ченбай, Моісеєнко, Кірієнко, Корольков, Ломко

Запасні: Крюков, Голядинец, Бобак, Воробей.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

МФК “Миколаїв”: Чумак, Рогозинський, Сартіна, Буличов, Павлов, Момот (Кошелюк 75), Шаврін, Батюшин (Ковальов 46), Берко (Саркісян 46), Бессалов, Дударенко

Запасні:  Майборода, Лакуста, Назаренко, Вітенко.

Головний тренер: Руслан Забранський.