Гірник Спорт на виїзді переміг Харківський Геліос

12 травня у Харкові «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів, в рамках 33-го туру першої ліги зіграв з місцевим «Геліосом». Команда Сергія Пучкова здобула перемогу з рахунком 1:3.

Відкрив рахунок у матчі Фаюк, замкнувши подачу зі штрафного, господарі відігралися зі стандарту, шикарним ударом у “дев’ятку” відзначився Кіча.

Другий тайм “гірники” розпочали з голу: Аксьонова. А крапку у зустрічі поставив Бафталовський, який забив на останній хвилині доданого часу.

“Гірник-Спорт” шостий, й в останньому турі вдома зіграє з “Волинню”.

12.05.2018 Перша ліга 33 тур.  м. Харків. Стадіон “Геліос-Арена”

“Геліос” (Харків) – “Гірник-Спорт” (Горишние Плавні) 1:3

Голи: Кіча 45+1 – Фаюк 37, Аксьонов 47, Бафталовський 90+3

“Геліос”: Ден. Сидоренко, Козлов (Абелєнцев 70), Медведь, Глушицький, Шопін, Гранкін, Биков, Кіча (Кошман 58), Лебеденко, Субочев, Павлюк

“Гірник-Спорт”: Поштаренко, Кунєв, Аксьонов, Батюшин, Єфремов, Цапій, Дм. Сидоренко, Боровський (Пінчук 78), Шевчук (Бафталовський 19), Скарлош (Білоус 90), Фаюк (Павлик 89)

Попередження: Цапій 15, Кунєв 80