Гірник Спорт несподівано переміг Ковалівський Колос

У 27 турі чемпіонату України в першій лізі Гірник Спорт на виїзді несподівано, переміг Ковалівський Колос.

Господарі дуже швидко повели у рахунку. Вже на 3 хвилині зустрічі Гавриш з передачі Шевченка вивів свою команду вперед 1:0. Ще швидше гості відігралися, всього одна хвилина знадобилося їм щоб рахунок став нічийним. Шевчук перебуваючи у штрафному майданчику отримав пас з правого флангу, прикрив м’яч корпусом й завдав удару з-під захисника 1:1.

У другому таймі ігрова й територіальна перевага була на боці Колоса, але забити вдалося гостям. На 53-й хвилині матчу Моїсеєнко наважився на дальній удар метрів з 30-ти – м’яч від стійки влучив у спину голкіперу та залетів у ворота – 1:2. На останніх хвилинах гри, коли Ковалівці кинули всі сили щоб врятувати гру, гірники організували контратаку, й забили втретє 1:3.

29.04.17. 27-й тур. Перша ліга.  с. Ковалівка. Стадіон «Колос».

«Колос» Ковалівка – «Гірник-Спорт» Горішні Плавні 1:3 (1:1)

Голи: Гавриш, 3хв  – Шевчук, 4, Моісеєнко, 53, Панасенко, 90+4.

ФК «Колос»: Яшков, Гаврилюк (Чегурко, 35), Лисицький, Семенко, Шевченко), Задоя, Поздєєв (Вишняк, 68), Гавриш, Коропецький (Коровіков, 78), Гавриш, Рябов, Бондаренко.
Запасні: Литвиненко, Зуєвич, Матвєєв, Клименчук.
Головний тренер: Руслан Костишин.

ФК «Гірник-Спорт»: Ситников, Цапій, Носарєв, Голядинець (Панасенко, 69), Сахневич, Моісеєнко, Кравчук (Ченбай, 72), Корольков, Павлик, Шевчук (Яворський, 60), Дячук.
Запасні: Ткаченко, Прутян, Разуваєв, Фаюк.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Попередження: Лисицький, 80, Вишняк, 88 – Дячук, 40, Павлик, 90+4.