Гірник Спорт переграв чернігівську Десну

Сьогодні, 11 листопада, Гірник Спорт в матчі 21 – го туру чемпіонату України, на виїзді, у Чернігові переміг місцеву Десну.

Всі голи були забиті в останні 20 хвилин поєдинку. Спершу Коваленко на 70 хвилині вивів гостей вперед, але практично одразу Філіппов з пенальті знову встановив нічийний рахунок. “Десна” побігла вперед забивати ще, однак пропустила контратаку гостей, яку завершив Сидоренко. Тож, 1:2 на користь команди Сергія Пучкова.
Гірники знову піднялися на восьму сходинку, в наступному турі вони вдома зустрінуться з Балканами.

11.11.2017 р. 21 тур. Перша ліга. м. Чернігів.

“Десна” (Чернігів) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) 1:2

Голи: Філіппов 75 (пен.) – Коваленко 70, Сидоренко 88

“Десна”: Махновський, Волков (Скепський 82), Парцванія, Чорноморець (Банасевич 71), Братков, Безбородько (Кірієнко 68), Мостовий, Олійник (Арвеладзе 64), Філіппов, Чепурненко (Мельник 85), Щедраков

“Гірник-Спорт”: Мирний, Павлик, Панасенко (Сидоренко 83), Цапій, Черній (Батюшин 46), Шевчук, Коваленко (Прутян 90+1), Моісеєнко, Кравчук, Голядинець (Пінчук 59), Носарєв

Попередження: Чорноморець 61 – Панасенко 42