Завершився перший етап чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 4 та 5 серпня завершився перший етап чемпіонату Полтавщини. За результатами якого сформувалася вища та перша ліга.

 

 

 

Група А
«Фламінго» (Горішні Плавні) — «Легіон» (Полтава) — 1:4
(юнаки 1:0)
ФК «Козельщина» — ФК «Кобеляки» 1:5
(юнаки 0:3)
«Динамо» (Решетилівка) — ФК «Зіньків-1604» 1:0
(юнаки 13:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва) 3:2
(юнаки 0:5)
ФК «Карлівка» — «Псел» (Гадяч) 6:0
(юнаки 0:3)
ФК «Рокита» — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0 (тех. пор.)
(юнаки 3:0 тех. пор.)
ФК «Машівка» — «Диканька» 0:1
(юнаки 1:0)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Чутове» 1:2
(юнаки 1:0)

 

 Турнірна таблиця групи A станом на 6.08.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита»  15 15 0 0 59-3 45
2 «Легіон» (Полтава) 15 12 1 2 64-16 37
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 12 1 2 50-21 34
4 ФК «Карлівка»  15 11 0 4 49-17 33
5 ФК «Кобеляки»  15 10 0 5 34-27 30
6 «Аргус» (Голобородьківське) 15 9 1 5 35-30 28
7 ФК «Чутове» 15 8 1 6 32-27 25
8 ФК «Зіньків-1604» 15 7 3 5 23-27 24
9 ФК «Диканька» 15 7 1 7 22-28 22
10 «Псел» (Гадяч) 15 4 2 9 18-41 14
11 «Динамо» (Решетилівка) 15 4 1 10 17-33 13
12 ФК «Машівка» 15 3 3 9 21-40 12
13 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 3 3 9 14-45 12
14 «Колос» (Кобеляки) 15 3 2 10 20-29 11
15 «Маяк» (Котельва) 15 2 0 13 18-43 6
16 ФК «Козельщина» 15 1 1 13 16-64 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Лубни» 2:0
(юнаки 6:1)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Лазірки) 0:8
(юнаки 0:1)
«Авангард» (Яреськи) — «Чорнухи» 1:2
(юнаки 2:8)
«Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:4
(юнаки 7:0)
«Семенівка» — «Олімпія» (Савинці) 1:5
(юнаки 1:0)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Харчовик» (Заводське) 3:0 (тех. пор.)
(юнаки 3:0 тех. пор.)
«Дружба» (Очеретувате) — ФК «Великі Кринки» 3:4
(юнаки 5:1)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 6.08.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 14 12 2 0 60-9 38
2 «Колос» (Лазірки) 14 10 3 1 45-13 33
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 14 9 2 3 34-14 29
4 «Нафтохімік» (Кременчук) 14 9 2 3 28-16 29
5 ФК «Великі Кринки»  14 8 4 2 37-21 28
6 «Інваспорт» (Полтава) 14 8 4 2 21-9 28
7 ФК «Лубни» 14 7 3 4 27-22 24
8 «Дружба» (Очеретувате) 14 7 1 6 22-26 22
9 «Харчовик» (Заводське) 14 5 2 7 19-32 17
10 ФК «Пирятин» 14 5 1 8 22-32 16
11 ФК «Семенівка» 14 4 1 9 18-27 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 14 3 0 11 12-34 9
13 ФК «Чорнухи» 14 3 0 11 11-44 9
14 «Зоря» (Староаврамівка) 14 2 1 11 11-39 7
15 «Авангард» (Яреськи) 14 0 0 14 10-39 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>