Зіграно поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 30 червня — 1 липня, відбулися поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини. В зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група A
ФК «Диканька» — ФК «Кобеляки» 1:0
(юнаки 1:3)
ФК Рокита — ФК Чутове 5:0 (матч не завершено)
(юнаки 1:1)
«Колос» (Кобеляки) — «Легіон» (Полтава) 0:3
(юнаки 2:0)
ФК «Карлівка» — «Аргус» (Голобородьківське) 6:2
(юнаки 2:2)
ФК «Зіньків-1604» — «Псел» (Гадяч) 1:1
(юнаки 0:2)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:7
(юнаки 5:2)
«Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 3:3)
ФК «Машівка — «Козельщина» 3:0 (тех.пор)
(юнаки 2:0).

 

Турнірна таблиця групи А станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 10 9 0 1 38-11 27
3 «Легіон» (Полтава) 10 8 1 1 39-11 25
4 ФК «Карлівка» 10 8 0 2 31-10 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 10 6 0 4 23-21 18
6 «Зіньків-1604» 10 5 2 3 16-21 17
7 «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 «Кобеляки» 10 5 0 5 16-22 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 10 3 2 5 13-22 11
10 «Колос» (Кобеляки) 10 3 1 6 18-19 10
11 ФК «Диканька» 10 3 1 6 13-24 10
12 ФК «Машівка» 10 3 1 6 16-32 10
13 «Динамо» (Решетилівка) 10 2 1 7 11-25 7
14 «Маяк» (Котельва) 10 2 0 8 13-24 6
15 «Псел» (Гадяч) 10 1 2 7 9-28 5
16 «Козельщина» 10 1 1 8 14-39 4

 

 

Група Б
«Зоря (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:3
(юнаки 2:1)
«Семенівка — «Лубни» 0:1
(юнаки 0:8)
«Великі Кринки» — «Олімпія» (Савинці) 2:2
(юнаки 1:2)
«Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки) 2:3
(юнаки 0:1)
«Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 4:1)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» 6:1
(юнаки 0:2)
«Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава) 0:0
(юнаки 3:3)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 9 8 1 0 34-6 25
2 «Колос» (Лазірки) 10 7 2 1 30-10 23
3 ФК «Лубни» 9 7 2 0 22-10 23
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 10 6 2 2 22-11 20
5 «Інваспорт» (Полтава) 9 6 2 1 14-4 20
6 ФК «Великі Кринки» 9 5 3 1 23-11 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 9 4 2 3 17-16 14
8 «Дружба» (Очеретувате) 9 4 1 4 10-9 13
9 ФК «Пирятин» 10 4 1 5 14-18 13
10 ФК «Семенівка» 9 3 1 5 9-11 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 9 2 0 7 7-21 6
13 «ФК Чорнухи» 9 1 0 8 6-28 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 10 1 0 9 6-27 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>