Зіграно поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 7 та 8 липня, відбулися поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини. У зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група А
ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Козельщина»  6:1
(юнаки 5:0)
«Динамо» (Решетилівка) — ФК «Диканька» 0:1
(юнаки 3:0)
«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч) 2:3
(юнаки 1:0)
«Легіон» (Полтава) — ФК «Чутове» ) 7:3
(юнаки 2:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0
(юнаки 1:2)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Карлівка»  2:1
(юнаки 0:1)
ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — ФК «Машівка» 2:1
(юнаки 3:3)

ФК Рокита — Колос (Кобеляки) — 3:0 (тех перемога)

(юнаки 0:1)

 

Турнірна таблиця групи А станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 11 11 0 0 44-2 33
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 11 10 0 1 44-12 30
3 «Легіон» (Полтава) 11 9 1 1 46-14 28
4 ФК «Карлівка» 11 8 0 3 32-12 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 11 7 0 4 26-21 21
6 ФК «Зіньків-1604» 11 6 2 3 18-22 20
7 ФК «Кобеляки» 11 6 0 5 18-23 18
8 ФК «Чутове» 11 5 0 6 21-23 15
9 ФК «Диканька» 11 4 1 6 14-24 13
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 11 3 2 6 13-25 11
11 «Колос» (Кобеляки) 11 3 1 7 18-22 10
12 ФК «Машівка» 11 3 1 7 17-34 10
13 «Псел» (Гадяч) 11 2 2 7 12-30 8
14 «Динамо» (Решетилівка) 11 2 1 8 11-26 7
15 «Маяк» (Котельва) 11 2 0 9 15-27 6
16 ФК «Козельщина» 11 1 1 8 15-45 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки) 2:2
(юнаки 1:0)
«Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:2
(юнаки 1:0)
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:1
(юнаки 1:5)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Лубни» 2:2
(юнаки 0:1)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Пирятин»  3:1
(юнаки 1:1)
ФК «Чорнухи»  — «Локомотив» (Гребінка) 0:2
(юнаки 3:0)
ФК «Семенівка»  —  ФК «Великі Кринки»  3:2
(юнаки 1:1)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 10 8 2 0 36-8 26
2 «Колос» (Лазірки) 11 7 3 1 32-12 24
3 ФК «Лубни» 10 7 3 0 24-12 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 10 6 3 1 16-7 21
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 ФК «Великі Кринки» 10 5 3 2 25-14 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 5 2 3 18-16 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 10 5 1 4 13-10 16
9 ФК «Семенівка» 10 4 1 5 12-13 13
10 ФК «Пирятин» 11 4 1 6 15-21 13
11 «Харчовик» (Заводське) 10 3 2 5 14-26 11
12 «Зоря» (Староаврамівка) 10 2 1 7 9-23 7
13 «Локомотив» (Гребінка) 11 2 0 9 8-27 6
14 ФК «Чорнухи» 10 1 0 9 6-30 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>