Календар першої ліги чемпіонат Полтавщини – 2019

ffp

Перша ліга.  Група «А»:

1 тур 

12 травня 2019 р. (неділя):

1. «Базиль» (Базилівщина) – «Чутове» (Чутове) – 2:0 (9:0)

2. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Колос» (Кобеляки) – 3:1 (1:3)

3. «Псел» (Гадяч) – «Авангард» (Яреськи) – 2:4 (2:0)

4. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Стандарт» (Нові Санжари) – 1:2 (2:0)

       «Маяк» (Котельва) – команда вільна від ігор

 

2 тур

19 травня 2019 р. (неділя):

5. «Базиль» (Базилівщина) – «Зіньків-1604» (Зіньків)

6. «Колос» (Кобеляки) – «Псел» (Гадяч)

7. «Авангард» (Яреськи) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

8. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Маяк» (Котельва)

       «Чутове» (Чутове) – команда вільна від ігор

 

3 тур

26 травня 2019 р. (неділя):

9. «Маяк» (Котельва) – «Базиль» (Базилівщина)

10. «Зіньків-1604» (Зіньків) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

11. «Чутове» (Чутове) – «Псел» (Гадяч)

12. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Авангард» (Яреськи)

      «Колос» (Кобеляки) – команда вільна від ігор

 

4 тур

02 червня 2019 р. (неділя):

13. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Базиль» (Базилівщина)

14. «Псел» (Гадяч) – «Зіньків-1604» (Зіньків)

15. «Чутове» (Чутове) – «Стандарт» (Нові Санжари)

16. «Маяк» (Котельва) – «Колос» (Кобеляки)

       «Авангард» (Яреськи) – команда вільна від ігор

 

5 тур

09 червня 2019 р. (неділя):

17. «Базиль» (Базилівщина) – «Псел» (Гадяч)

18. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Колос» (Кобеляки)

19. «Авангард» (Яреськи) – «Маяк» (Котельва)

20. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Чутове» (Чутове)

       «Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор

 

6 тур

16 червня 2019 р. (неділя):

21. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Маяк» (Котельва)

22. «Псел» (Гадяч) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

23. «Колос» (Кобеляки) – «Стандарт» (Нові Санжари)

24. «Чутове» (Чутове) – «Авангард» (Яреськи)

«Базиль» (Базилівщина) – команда вільна від ігор

 

7 тур

23 червня 2019 р. (неділя):

25. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Базиль» (Базилівщина)

26. «Маяк» (Котельва) – «Псел» (Гадяч)

27. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Чутове» (Чутове)

28. «Авангард» (Яреськи) – «Колос» (Кобеляки)

       «Зіньків-1604» (Зіньків) – команда вільна від ігор

 

8 тур

30 червня 2019 р. (неділя):

29. «Базиль» (Базилівщина) – «Авангард» (Яреськи)

30. «Колос» (Кобеляки) – «Чутове» (Чутове)

31. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Зіньків-1604» (Зіньків)

32. «Маяк» (Котельва) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

       «Псел» (Гадяч) – команда вільна від ігор

 

9 тур

07 липня 2019 р. (неділя):

33. «Колос» (Кобеляки) – «Базиль» (Базилівщина)

34. «Чутове» (Чутове) – «Маяк» (Котельва)

35. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Авангард» (Яреськи)

36. «Псел» (Гадяч) – «Стандарт» (Нові Санжари)

       ФК «Динамо» (Решетилівка) – команда вільна від ігор

 

 

Перша ліга.  Група «Б»:

1 тур

12 травня 2019 р. (неділя):

1. «Семенівка» (Семенівка) – «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – 0:0 (юн. 2:0)

2. «Чорнухи» (Чорнухи) – «Локомотив» (Гребінка) – 2:0 (юн. 5:1)

3. «Харчовик» (Заводське) – «Пирятин» (Пирятин) – 0:2 (юн. 2:3)

       «Глобине» (Глобине) – команда вільна від ігор

 

2 тур

19 травня 2019 р. (неділя):

4. «Семенівка» (Семенівка) – «Чорнухи» (Чорнухи)

5. «Локомотив» (Гребінка) – «Харчовик» (Заводське)

6. «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Глобине» (Глобине)

«Пирятин» (Пирятин) – команда вільна від ігор

 

3 тур

26 травня 2019 р. (неділя):

7. «Чорнухи» (Чорнухи) – «Харчовик» (Заводське)

8. «Глобине» (Глобине) – «Локомотив» (Гребінка)

9. «Пирятин» (Пирятин) – «ФК «Миргород-2019» (Миргород)

«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор

 

4 тур

02 червня 2019 р. (неділя):

10. «Харчовик» (Заводське) – «Семенівка» (Семенівка)

11. «Пирятин» (Пирятин) – «Глобине» (Глобине)

12. «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Чорнухи» (Чорнухи)

«Локомотив» (Гребінка) – команда вільна від ігор

 

5 тур

09 червня 2019 р. (неділя):

13. «Глобине» (Глобине) – «Семенівка» (Семенівка)

14. «Харчовик» (Заводське) – «ФК «Миргород-2019» (Миргород)

15. «Локомотив» (Гребінка) – «Пирятин» (Пирятин)

«Чорнухи» (Чорнухи) – команда вільна від ігор

 

6 тур

16 червня 2019 р. (неділя):

16. «Семенівка» (Семенівка) – «Пирятин» (Пирятин)

17. «Чорнухи» (Чорнухи) – «Глобине» (Глобине)

18. «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Локомотив» (Гребінка)

«Харчовик» (Заводське) – команда вільна від ігор

 

7 тур

23 червня 2019 р. (неділя):

19. «Локомотив» (Гребінка) – «Семенівка» (Семенівка)

20. «Пирятин» (Пирятин) – «Чорнухи» (Чорнухи)

21. «Глобине» (Глобине) – «Харчовик» (Заводське)

«ФК «Миргород» (Миргород) – команда вільна від ігор

 

Початок матчів:     травень-червень     – 15.00 (юнаки), 17.00 (дорослі).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>