Календар ігор другого кола чемпіонату Полтавщини у першій лізі

logo-ffpo-05

Минулої суботи, 19 серпня, у групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини стартувало друге коло. В групі А чемпіонат відновиться 26 серпня.
 
 

Група А

02.09.2017 10 тур

Зоря-Староаврамівка (Бутівці) – ФК Пирятин
Локомотив (Гребінка) – ФК Семенівка
Дружба (Очеретувате) – Харчовик (Заводське)
ФК Глобине – ФК Великі Кринки
ФК Сенча – Темп (Градизьк)
 
9.09.2017. 11 тур

ФК Глобино – Зоря-Староаврамівка (Бутівці)
ФК Семенівка – ФК Пирятин
Темп (Градизьк) – Дружба (Очеретувате)
Харчовик (Заводське) – Локомотив (Гребінка)
ФК Великі Кринки – Сенча
 
16.09.2017 12 тур 

ФК Пирятин – Харчовик (Заводське)
Дружба (Очеретувате) – ФК Великі Кринки
Локомотив (Гребінка) – ФК Темп (Градизьк)
Зоря-Староаврамівка (Бутівці) – ФК Семенівка
ФК Сенча – ФК Глобине
 
23.09.2017 13 тур 

Харчовик (Заводське) – ФК Семенівка
ФК Сенча – Зоря-Староаврамівка (Бутівці)
ФК Великі Кринки – Локомотив (Гребінка)
ФК Глобине – Дружба (Очеретувате)
ФК Темп (Градизьк) – ФК Пирятин

 

30.09.2017 14 тур 
Зоря-Староаврамівка (Бутівці) – Харчовик (Заводське)
ФК Пирятин – ФК Великі Кринки
Локомотив (Гребінка) – ФК Глобине
Дружба (Очеретувате) – ФК Сенча
ФК Семенівка – ФК Темп (Градизьк)
 
 07.10.2017 15 тур 
ФК Великі Кринки – ФК Семенівка
ФК Сенча – Локомотив (Гребінка)
ФК Глобине – ФК Пирятин
Дружба (Очеретувате) – Зоря-Староаврамівка (Бутівці)
ФК Темп – Харчовик (Заводське)
 
14.10.2017 16 тур 

ФК Пирятин – ФК Сенча
Локомотив (Гребінка) – Дружба (Очеретувате)
ФК Семенівка – ФК Глобине
Зоря-Староаврамівка (Бутівці) – ФК Темп
Харчовик (Заводське) – ФК Великі Кринки
 
21.10.2017 17 тур.
Дружба (Очеретувате) – ФК Пирятин
Локомотив (Гребінка) – Зоря-Староаврамівка (Бутівці)
ФК Великі Кринки – ФК Темп (Градизьк)
ФК Глобине – Харчовик (Заводське)
Сенча – ФК Семенівка
 
28.10.2017 18 тур 

Зоря-Староаврамівка (Бутівці) – ФК Великі Кринки
ФК Пирятин – Локомотив (Гребінка)
ФК Темп (Градизьк) – ФК Глобине
Харчовик (Заводське) – ФК Сенча
ФК Семенівка – Дружба (Очеретувате)
 


 

Група Б

 
19.08.2017. 12 тур
ФК Кобеляки – ФК Диканька
Вікторія (Первозванівка) – Маяк (Котельва)
Аргус – Дукат (Селещина)
 
20.08.2017
Колос (Кобеляки) – ФК Зіньків
ФК Козельщина – Псел (Гадяч)
Стандарт (Нові Санжари) – ФК Карлівка
 
26.08.2017 13 тур

Маяк (Котельва)- Аргус Степне
ФК Карлівка – Вікторія( Первозванівка)
ФК Зіньків – ФК Кобеляки
Дукат (Селещина) – ФК Диканька
 
27.08.2017

Колос (Кобеляки) – ФК Козельщина
Псел (Гадяч) – Стандарт (Нові Санжари)
 
02.09.2017 14 тур
Аргус – ФК Карлівка
ФК Диканька – Маяк (Котельва)
ФК Кобеляки – Дукат (Селещина)
ФК Козельщина – ФК Зіньків
Вікторія (Первозванівка) – Псел (Гадяч)
 
03.09.2017
Стандарт – Колос (Кобеляки)
 
09.09.2017 15 тур

Маяк (Котельва) – Дукат (Селещина)
ФК Карлівка – ФК Диканька
Псел (Гадяч) – Аргус
Колос Кобеляки – Вікторія (Первозванівка)
ФК Зіньків – Стандарт (Нові Санжари)
 
10.09.2017
ФК Козельщина – Колос (Кобеляки)
 
16.09.2017 16 тур

ФК Кобеляки – Маяк (Котельва)
Вікторія (Первозванівка) – ФК Зіньків
Дукат (Селещина) – ФК Карлівка
 
17.09.2017
ФК Диканька – Псел (Гадяч)
Аргус  – Колос (Кобеляки)
Стандарт (Нові Санжари) – ФК Козельщина
 
23.09.2017 17 тур

ФК Козельщина – Вікторія (Первозванівка)
Псел (Гадяч) – Дукат (Селещина)
ФК Карлівка – Маяк (Котельва)

ФК Зіньків – Аргус
Колос (Кобеляки) – ФК Диканька
 
24.09.2017

Стандарт (Нові Санжари) – ФК Кобеляки
 
30.09.2017 18 тур.

ФК Кобеляки – ФК Карлівка
ФК Диканька – ФК Зіньків
 
1.09.2017

Маяк (Котельва) – Псел (Гадяч)
Вікторія (Первозванівка) – Стандарт (Нові Санжари)
Дукат (Селещина)- Колос (Кобеляки)
Аргус  – ФК Козельщина
 
07.10.2017 19 тур.

Псел (Гадяч)- ФК Карлівка
Вікторія (Первозванівка) – ФК Кобеляки
ФК Козельщина – ФК Диканька
Колос Кобеляки – Маяк (Котельва)
ФК Зіньків – Дукат (Селещина)
 
08.10.2017
Стандарт  (Нові Санжари) – Аргус
 
14.10.2017 20 тур.
ФК Кобеляки – Псел (Гадяч)
Аргус  – Вікторія (Первозванівка)
Маяк (Котельва) – ФК Зіньків
 
15.10.2017
ФК Карлівка – Колос (Кобеляки)
Дукат (Селещина) – ФК Козельщина
ФК Диканька – Стандарт (Нові Санжари)
 
21.10.2017 21 тур.
ФК Зіньків – ФК Карлівка
Вікторія (Первозванівка) – ФК Диканька
Аргус   – ФК Кобеляки
ФК Козельщина – (Котельва)
 
22.10.2017
Колос Кобеляки – Псел (Гадяч)
Стандарт (Нові Санжари) – Дукат (Селещина)
 
28.10.2017 22 тур

Дукат (Селещина)- Вікторія (Первозванівка)
Псел (Гадяч) – ФК Зіньків
ФК Диканька – Аргус
 
29.10.2017
ФК Кобеляки – Колос (Кобеляки)
Маяк (Котельва) – Стандарт (Нові Санжари)
ФК Карлівка – ФК Козельщина
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>