Клуб Давіда Вільї програє на очах Лемпарда і Пірло

В американській лізі МЛС відбулось дербі Нью-Йорка. Команда Давіда Вільї після першого тайму вела в рахунку 1:0, але після перерви пропустила три м’ячі від “Нью-Йорк Ред Булз”.

На матчі був присутній Френк Лемпард, який уже через два тижні зможе дебютувати за “Нью-Йорк Сіті”. Також за матчем із VIP-трибуни спостерігав Андреа Пірло, поки що в якості гостя, але місцева преса повідомляє, що вже найближчими днями італієць підпише контракт із командою “Нью-Йорк Сіті”.

_

«Нью-Йорк Сіті» — «Нью-Йорк Ред Булз» 1:3

(голи: Макнамара, 6 – Райт-Філліпс, 47, Дюваль, 52, Мьязга, 73)

__________________________________________________

Двома тижнями раніше відбулось ще одне цікаве дербі Нью-Йорка. В рамках Відкритого Кубка США команді Давіда Вільї противостояв “Нью-Йорк Космос”, в якому грає легендарний Рауль. Екс-нападаючий «Реала» вийшов у стартовому складі господарів, а форвард «горожан» Давід Вілья так і залишився на лавці запасних. “Космос” зумів відіграти два пропущені м’ячі і перевів гру у доданий час. А вже у серії пенальті вибив з турніру команду Вільї.