Кременчуцький Кремінь вперше в сезоні зіграв в нічию

У неділю Кременчуцький кремінь у центральному матчі туру, в Одесі, проти місцевої Жемчужини, вперше в сезоні зіграв в нічию. Матч завершився з рахунком 2:2.

Кремінь в цій зустрічі був в ролі наздоганяючого, двічі відігруючись по ходу зустрічі.

Господарі відкрили рахунок на 19-й хвилині вдало розігравши кутовий, Кравченко опинився ніким не прикритий на дальній штанзі й відправив м’яч у сітку Онопка. «Кремінь» відігрався дуже швидко. Після розіграшу з центру поля партнери вивели один на один Артема Козлова, який забив дев’ятий гол в сезоні.

В середині другого тайму «Жемчужина» знову вийшла вперед, відзначився Паламарчук. Але й на цей раз гості швидко встановили паритет. Козлов вивів на побачення з воротарем Сторчоуса, а той не схибив встановивши остаточний рахунок у матчі.

Свій наступний матч «Кремінь» зіграє 19 листопада, вдома проти Херсонського «Кристала».

“Жемчужина” (Одеса) – “Кремінь” (Кременчук) 2:2
Голи: Кравченко 19 ‘Паламарчук 66′ – Козлов 20 ‘Сторчоус 73′

“Кремінь”: Онопко, Кунєв, Москалик, Курелех, Горват (Скоцький 83 ), Піскун, Сторчоус, Тиртишний, Кошадзде (Пильтенко 85), Тимченко, Козлов.
Запасні: Ленченков, Сидоренко.
Головний тренер : Сергій Ященко

“Жемчужина”: Ширяєв, Курко, Горванко, Малиш, Кравченко, Горбовський, Паламар (Таркановский 89), Ткач, Паламарчук, Потороченко, Лазарович (Ушаков 72)
Запасні: Стародубець, Носач, Креминський, Опря.
Головний тренер: Денис Колчин

Попередження: Кравченко 8, Лазарович 62, Ткач 80 – Горват 61, Скоцкій 88.