Кремінь вдома поступився охтирському Нафтовику

22 липня, Кременчуцький “Кремінь” зазнав третьої поспіль поразки в офіційних матчах нового сезону. У другому турі чемпіонату України в першій лізі кременчужани вдома, з рахунком 0:2, поступилися охтирському Нафтовику.

Обидва голи гості забили в другому таймі. На 3 хвилині, після перерви, рахунок відкрив Цюцюра, а на 64 хвилині матчу подвоїв перевагу охтирчан Бояринцев, який головою замкнув подачу з кутового.

В наступному турі кременчужани знову зустрінуться з командою з Сумщини на цей раз з ФК “Сумами”.

22.07.2017. Перша ліга 2 тур. м.Кременчук. Стадіон “Кремінь-Арена”

“Кремінь” (Кременчук) – “Нафтовик-Укрнафта” (Охтирка) 0:2

Голи: Цюцюра 48, Бояринцев 64

“Кремінь”: Онопко, ЧенбайКвачовЯнаков (Бичков 79), Горват, Тимченко (Авраменко 67), Степанчук (Олійник 75), Боровський (Тертишний 63), Богданов, ЕнтінПрошенко (Саркісян 56)
Головний тренер: Сергій Ященко

“Нафтовик-Укрнафта”: ДанковичЦиколіяАнтюх (Корж 90+1), Власюк, Зайчук, ПередистийКателінЦюцюра, Скакун (Суханов 76), Білик, Бояринцев

Головний тренер:  Володимир Книш

Попередження: Кателін 32, Зайчук 57