Кремінь впевнено переграв Вінницьку Ниву

У матчі сьомого туру чемпіонату України, ФК Кремінь в якості фаворита, завітав в гості в Вінницю.
Зі стартових хвилин господарі поля почали тиснути на ворота Віталія Онопка. Вже на 5-й хвилині Браславський пробив під поперечину, гостей врятував голкіпер.
На 29-й хвилині втратив момент Бобович пробивши трохи вище воріт
Через 4 хвилини Поліщук також вдарив вище поперечини.
В кінці тайму чудовий шанс забити гол у роздягальню втратив Андрій Сторчоус.
В другому таймі вже домінували гості, що й призвело до взяття воріт на 63-й хвилині, Максим Богданов обіграв оборонця й пробив у дальній від воротаря кут 0:1.
А на 74-й хвилині Степанчук встановив остаточний рахунок у зустрічі 0:2.
Після семи зіграних турів Кремінь займає третю сходинку в турнірній таблиці. В наступному турі, який відбудеться 8 – го серпня, кременчужани прийматимуть лідера першості Інгулець -2.

Друга ліга, 7-й тур.  м Вінниця. Стадіон СК «Нива». 3000 зрителей.

“Нива” (Вінниця) – “Кремінь” (Кременчук) – 0:2
Голи: Богданов, 63, Степанчук, 72

“Нива”: Кулинич, Заторський, Іоша, Попов, Борячук, Коломієць, Паньковецкій (Загалевіч, 76), Нгаха, Поліщук, Браславський (Костенко, 67), Бобович (Маляренко, 57).

Запасні: Бабійчук, Когут, Яськов Момотенко.
Старший тренер: Юрій Соловьєнко.

“Кремінь”: Онопко, Бичков, Ентін, Курелех, Кунєв, Піскун, Богданов, Сторчоус (Сидоренко, 86), Степанчук (Тертишний, 87), Кошадзе (Горват, 82), Козлов. Запасні: Олійник, Москалик, Пільтенко, Скоцкій.
Головний тренер: Сергій Ященко.

Попередження: Степанчук, 74, Бичков, 77, Онопко, 90 + 4