Кремінь у Харкові переміг Металіст 1925

28 лютого у Харкові відбувся товариський матч між «Кременем» та харківським «Металістом 1925», в якому перемогу   здобули гості з рахунком 2:1.

28 лютого 2019 р. Високий. Навчально-тренувальний центр

“Металіст 1925” – “Кремінь”  1:2

Голи: Синиця 44, з пенальті – Черній 10, Степанчук 60

“Металіст 1925” (1 тайм): Каневцев, Жук, Цвіренко, Жданов, Мельничук, Гранкін, Луїз Фернандо, Калюжний, Ямполь, Синиця, Давидов (к)

“Металіст 1925” (2 тайм): Дьяков, Коваленко І., Поспєлов, Сидоренко Дм., Кравченко, Ралюченко, Романов, Коваленко Є. (к), Дехтяренко (Єрмошенко 73), Фабіньо, Фаюк

Запасні: Сидоренко Дн., Чегурко, Єрмоленко

Головний тренер – Олександр Горяінов

“Кремінь” (футболки сині): Котляров (Олійник 46), Бичков (Малиновський 46), Ентін, Ченбай (к), Вовкодав (Нестеренко 46), Сафонов, Піскун (Степанчук 46), Масалов (Серденюк 44), Мурашов, Авер’янов (Куць 61), Черній (Локтіонов 46)

Запасні: Задерецький