Кубок Полтавщини. Зустріч лідерів груп А та Б.

В Селещині на місцевому стадіоні відбувся перший матч кубка Полтавщини 2015. В якому зустрічалися лідери першої ліги в своїх групах, а саме лідер групи Б Дукат (Селещина) та один із лідерів групи А НДІ Сої (Глобине), яка займає друге місце поступаючись першому лише за різницею забитих та пропущених голів.

Матч команди розпочали обережно придивляючись один до одного, граючи переважно в центрі з невеликою кількістю моментів. Тож на перерву команди пішли з рахунком 0-0.

Після перерви господарі виглядали активніше, в одній з атак гравець Дуката вийшов один на один з воротарем, який зупинив його не за правилами, суддя не вагаючись вказав на одинадцять метрів. Пенальті влучно реалізував Сергій Хрипко. Господарі продовжували атакувати, після прострілу з правого флангу атаку замкнув той же Сергій Хрипко. До кінця матчу команди обмінялися гольовими моментами, забивати могли як одні так і інші, але матч так і завершився 2-0 на користь господарів.

Дукат (Селещина) – НДІ Сої (Глобине) 2-0

Голи: С. Хрипко -2