Ліга Європи. Зіграно 1-й кваліфікаційний раунд

1432647961_diafra-sakho-20141505

Відбулись матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. До наступного раунду пробились “Габала” Григорчука, “Хайдук” Мілевського, а також більш імениті “Вест Хем” і “Русенборг”. Несподівано вилетіла із Ліги на ранній стадії команда “Црвена Звєзда”.

_

Дачія (Молдова) — Ренова (Македонія) 4:1 (перший матч 1:0)

Шемрок Роверс (Ірландія) – Прогрес Нідеркорн (Люксембург) 3:0 (0:0)

Кайрат (Казахстан) — Црвена Звєзда (Сербія) 2:1 (2:0)

Сутьєска (Чорногорія) — Дебрецен (Угорщина) 2:0 (0:3)

Ельфсборг (Швеція) — Лахті (Фінляндія) 5:0 (2:2)

Дюделанж (Люксембург) — ЮСД (Ірландія) 2:1  (0:1)

Цхінвалі (Грузия) — Ботошані (Румунія) 1:3 (1:1)

Габала (Азербайджан) — Динамо Тбілісі (Грузія) 2:0 (1:2)

Спартакс (Латвія) — Будучность (Чорногорія) 0:0 (3:1)

Інтер Баку (Азербайджан) — Лачі (Албанія) 0:0 (1:1)

Нимме Калью (Естонія) — Актобе (Казахстан) 0:0 (1:0)

Омонія (Кіпр) — Динамо Батумі (Грузія) 2:0 (0:1)

Торпедо Жодіно (Білорусія) — Кукесі (Албанія) 0:0 (0:2)

Уліссес (Вірменія) — Біркіркара (Мальта) 1:3 (0:0)

Шахтар Солігорськ (Білорусія) — Гленавон (П.Ірландія) 3:0 (2:1)

АІК (Швеція) — ВПС (Фінляндія) 4:0 (2:2)

Аполлон (Кіпр) — Саксан (Молдова) 2:0 (2:0)

Бейтар (Ізраїль) — Ордабаси (Казахстан) 2:1 (0:0)

Бероє (Болгарія) — Атлантас (Литва) 3:1 (2:0)

Хайдук (Хорватія) — Калєв (Естонія) 6:2 (1:1)

Одд Гренланд (Норвегія) — Шеріф (Молдова) 0:0 (3:0)

Русенборг (Норвегія) — Вікінгур (Фарери) 0:0 (2:0)

Слован (Словаччина) — Колледж Європа (Гібралтар) 3:0 (6:0)

Рандерс (Данія) — Сан Жулія (Андорра) 3:0 (1:0)

Лузітанс (Андорра) — Вест Хем (Англія) 0:1 (0:3)

Локомотив (Загреб) — Ейрбас (Уельс) 2:2 (3:1)

Жиліна (Словаччина) — Гленторан (П.Ірландія) 3:0 (4:1)

Зрінськи (Боснія) — Ширак (Вірменія) 2:1 (0:2)

Бала Таун (Уельс) — Дифферандж (Люксембург) 2:1 (1:3)

Рунавік (Фарери) — Лінфілд (П.Ірландія) 4:3 (0:2)

Партизан Тірана (Албанія) — Стрьомгодсет (Норвегія) 0:1 (1:3)

Работнічкі (Македонія) — Флора (Естонія) 2:0 (0:1)

Вадуц (Ліхтенштейн) — Фіоріта (Сан-Маріно) 5:1 (5:0)

Літекс (Болгарія) — Йєлгава (Латвія) 2:2 (1:1)

Спартак Трнава (Словаччина) — Олімпік (Боснія) 0:0 (1:1)

Чукарічкі (Сербія) — Домжале (Словенія) 0:0 (1:0)

Ференцварош (Угорщина) — Гоу Ехед Іглз (Голандія) 4:1 (1:1)

Ягеллонія (Польща) — Круоя (Литва) 8:0 (1:0)

Догана (Сан-Маріно) — Брондбю (Данія) 0:2 (0:9)

Копер (Словенія) — Вікінгур (Ісландія) 2:2 (1:0)

Младость (Чорногорія) — Нефтчі (Азербайджан) 1:1 (2:2)

Войводина (Сербія) — МТК (Угорщина) 3:1 (0:0)

Абердін (Шотландія) — Шкендія (Македонія) 0:0 (1:1)

ХБ (Фарери) — Тракай (Литва) 1:4 (0:3)

Сент-Патрікс (Ірландія) — Сконто (Латвія) 0:2 (1:2)

Сент Джонстон (Шотландія) — Алашкерт (Вірменія) 2:1 (1:0)

Валлетта (Мальта) — Ньютаун (Уельс) 1:2 (1:2

Хафнарфьордур (Ісландія) — СІК (Фінляндія) 1:0 (1:0)
Рейкьявік (Ісландія) — Корк Сіті (Ірландія) 2:1 д.ч. (1:1)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>