ФК Полтава вдома програв Харківському Геліосу

22 квітня ФК Полтава вдома в рамках 26 туру чемпіонату України в Першій лізі поступився одному з лідерів першості Харківському Геліосу.

Гості першими відзначилися в поєдинку, за п’ять хвилин до закінчення першої половини зустрічі  захисник гостей Денис Норенков вивів свою команду вперед.

В середині другого тайму Олексій Ковтун встановив нічийний рахунок, але тримався він не довго на 81 хвилині Кравченко знову схилив шальки терезів на користь Харків’ян, встановивши остаточний рахунок у зустрічі – 1:2.

22.04.17, 15:00. м Полтава. Стадіон «Локомотив».

ФК Полтава – Геліос (Харків)  1:2

Голи: Ковтун 74 хв.- Норенков 40 хв, С. Кравченко 81 хв.

ФК Полтава: Кринський, Кушніренко, Парамонов (Бородай 87), Ковтун, Голіков, Дмитренко, Лебеденко, Насібулін (Дегтярьов  75), Зеленевич (Соломка 60), Трояновський, Нехтій.

Запасні: Мусієнко, Сокуренко, Приходько, Янаков.

Головний тренер: Юрій Ярошенко.

ФК Геліос: Волинець, Акубардія (Глушицький 80), Чередниченко, Лобойко, В. Кравченко, Луценко, Скоблов (Гранкін 69), Субочєв, Норенков (Кіча 76), С. Кравченко, Семенець.

Запасні: Сидоренко, Абеленцев, Комарницький, Івашко.