ФК Полтава здобув путівку в Прем’єр-лігу

27 травня, в Полтаві відбувся другий перехідний матч між ФК “Полтавою” – та”Чорноморцем” – за право виходу до Прем’єр-ліги. Господарі здобули розгромну перемогу над одеситами з рахунком – 3:0. Перша гра завершилась – 1:0 на користь “Чорноморця”. Тож таким чином, полтавці за сумою двох матчів перемогли з рахунком 3:1 й в наступному сезоні виступить у Прем’єр-лізі.

Основний час повторної зустрічі завершився з рахунком 1:0 на 68-й хвилині – гол забив Дегтярьов. Після 90 хвилин гри був призначений овертайм, в якому господарі зуміли забити ще двічі. На 105-й хвилині Дегтярьов зробив дубль, а третій гол забив Насібулін на 112-й хвилині.

“Чорноморець” вилітає в першу лігу, а його місце в УПЛ займе “Полтава”.

27.05.2018 м. Полтава. Стадіон “Локомотив”

ФК “Полтава” – “Чорноморець” (Одеса) 3:0

Голи: Дегтярьов 67, Дегтярьов 105, Дегтярьов 112

ФК “Полтава”: Кринський, Насібулін, Парамонов, Ковпак (Дегтярьов 66), Крапивний (Савченко 60), Покотилюк, Савін (Жичиков 83), Мединський, Голіков, Башлай, Іванов

“Чорноморець”: Новак, Романюк, Третьяков, Оріховський, Іщенко, Люлька (Зубейко 25), Гладкий, Татарков (Чорній 86), Бобко, Смірнов, Ковалець

Попередження: Насібулін 39, Савченко 97, Башлай 101 – Романюк 64, Смірнов 88, Романюк 110

Вилучення: Романюк 110 (друга жовта)