ФК Полтава зіграла в нічию з Охтирським Нафтовиком

8 липня  ФК Полтава, на стадіоні «Локомотив», зіграла товариський поєдинок з охтирським «Нафтовиком». Матч завершився результативною нічиєю 2:2. Полтавці по ходу поєдинку двічі виходили вперед, але гості в обох випадках рахунок зрівнювали. Обидва голи за господарів забив Трояновський, за команду зі Сумщини відзначалися гравці що знаходяться на перегляді.

8.07.2017 р. ТМ м. Полтава ст. Локомотив

ФК «Полтава» — «Нафтовик» (Охтирка) 2:2

Голи: Трояновський 55, 82 — ГНП 74, 89.

ФК «Полтава» (1-й тайм): Кучинський, Ковтун, Парамонов, Кушніренко, Іванов, Крапивний, Недоля, Савін, Олійник, Насібулін, Дегтярьов.

(2-й тайм): Кринський, Бородай, Дмитренко, Голіков, Сокуренко, Покотилюк, Кушніренко, Зеленевич, Трояновський, Пучковський, ГНП.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Нафтовик: Бояринцев, Зайчук, ЦиколіяПіднебеннойПередистий, Власюк, Суханов, АнтюхЦюцюра та гравці які знаходаться на перегляді. На заміну виходили: Лапін та гравці які знаходяться на перегляді.

Головний тренер: Володимир Книш.