ФК Полтава та Кремінь зіграли товариську гру

В підготовці до нового сезону команди Полтавщини продовжують грати товариські ігри. На цей раз в товариській грі між собою зустрілися першолігова ФК Полтава, та бронзовий призер у другій лізі Кремінь (Кременчуг).

Початок зустрічі був за гостями, які вже на 10-й хвилині матчу відправили м’яч у сітку воріт суперника. Помилкою захисника  скористався Черній. Після пропущеного гола господарі матчу значно активізувалися, створюючи досить багато моментів біля воріт Віталія Онопко. Але гравців «Полтави» підводила неточність у завершальній стадії атак. Більше забитих м’ячів у першому таймі глядачі не побачили.
Другий тайм також розпочався голом «Кременя» . Після навісу зі стандарту відзначився новачок команди Ігор Тимченко. ФК «Полтава» відповіла своїм голом практично відразу. Після навісу зі штрафного вище за всіх вистрибнув Тарас Бондаренко і м’яч після його удару головою від поперечини опустився за лінію воріт Віталія Онопко. Отже 1-2 на користь гостей.

ФК Полтава –  ФК Кремінь 1-2

Голи: Бондаренко – Черній, Тимченко 1: 2 (0: 1)

ФК “Полтава” (1-й тайм): Кучинський, Бондаренко, ІНП.Кравченко, Фаворов, Стеценко, Недоля, Рогозінський, Масалов, шастати, Вовченко.
ФК “Полтава” (2-й тайм): ІНП, Бондаренко, Ткачов, ІНП, ІНП, Ковальчук, ІНП, Недоля, Рогозінський (60, ІНП), сновигають, Вовченко.
Головний тренер – Олег Федорчук
МФК “Кремінь” (1-й тайм): Онопко, Волошин, Курелех, Процишін, Пасічніченко, Воронкін, Титомир, Апришко, Коваленко, Черній, Іванов.
МФК “Кремінь” (2-й тайм): Онопко, Остапенко, Дугіенко, Криворучко, Кунєв, Ченбай, Логінов, Апришко (Даниленко 72 ‘), Таран, Павлик, Тимченко.