Ворскла вдома поступилась Шахтареві

18 липня, полтавська Ворскла в рамках першого туру чемпіонату України вдома поступилась донецькому Шахтареві з рахунком 0:3. Донеччани відкрили лік голам на 27-й хвилині. Факундо Феррейра після падіння Марлоса підхопив м’яч, увірвався до карного майданчика і точно пробив по воротах.

Другий гол на 66-й хвилині створив Марлос, який відібрав м’яч у центральній зоні, набрав швидкість і потужно пробив у лівий нижній кут воріт.

Розгромним рахунок наприкінці матчі, у компенсований арбітром час зробив Алан Патрік.

18.07. 2017 р. УПЛ. 1-й тур. м.Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 10 500 глядачів.

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3 (0:1)

Голи: Феррейра (27), Марлос (66), Алан Патрік (90+3)

«Ворскла»: Шуст, Сапай, Даллку, Чижов, Пердута, Чеснаков (к), Скляр (Одарюк, 74), Кадимян, Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Шаповал, 88)

Запасні: Сарнавський, Гіоргадзе, Ткачук, Сидоренко, Кравченко

Головний тренер: Василь Сачко

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов, Ордець, Ісмаїлі, Алан Патрік, Коваленко, Марлос, Дентіньо (Петряк, 82), Бернард (Танковський, 71), Феррейра (Бланко Лещук, 87)

Запасні: Шевченко, Бутко, Ракицький, Азеведо

Головний тренер: Паулу Фонсека

Попередження: Скляр (20), Коваленко (59), Сапай (64), Кривцов (75), Чижов (87)