Ворскла впевнено перемогла Десну

У Чернігові завершився матч 10-го туру чемпіонату України з футболу, в якому “Десна” приймала полтавську “Ворсклу”. Матч завершився з рахунком 0:2. Гості бурхливо розпочали матч і вже на 4-й хвилині зуміли відкрити рахунок. Пішов простий навіс в штрафну Десни, після чого Павло Ребенок прострілив на Владислава Кулача, а той з кількох метрів пробив під поперечину.

Надалі полтавці контролювали хід гри, й в середині другого тайму зуміли збільшити свою перевагу. На 62-й хвилині відзначився В’ячеслав Шарпар. Таким чином, “Ворскла” набрала 18 очок і продовжує впевнено йти на 4-му місці.

30,09.2018 р 10 тур УПЛ м. Чернігів стадіон ім. Гагаріна.

Десна (Чернігів) – Ворскла (Полтава) 0:2

Голи: Кулач, 4, Шарпар, 63

Десна: Паст, Імереков, Огіря, Філіппов, Фаворов А. (Ковпак, 78), Волков (Старенький, 69) , Гітченко, Картушов, Люлька, Фаворов Д., Хльобас (Єрмаков, 46).

Запасні: Литовка, Якимів, Банасевич, Слінкін.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Ворскла: Шуст, Пердута, Сергійчук (Одарюк, 58), Кулач (Габелок, 87), Шарпар, Карека (Коломоєць, 58), Чеснаков, Кравченко, Далку, Артур, Ребенок.

Запасні: Ткаченко, Скляр, Мартиненко, Саків.

Головний тренер: Василь Сачко.