Ворскла в компенсований час втратила перемогу над Львовом

У неділю, 31 травня, “Ворскла” приймала “Львів” у 24-му турі Української Прем’єр-ліги. Команди провели перший поєдинок після відновлення сезону.

Матч завершився внічию з рахунком 1:1. Полтавці організували швидкий гол вже на 13-й хвилині: Ібрагім Кане отримав м’яч в штрафній суперника і завдав точного удару в кут воріт. Надалі гостріше в атаці також виглядала “Ворскла”, але удар Степанюка головою на себе прийняла поперечина, а після перерви два чудових моменти не реалізував Кулач.

Погана реалізація полтавців у результаті їх і підвела. На третій доданій хвилині м’яч влучив у руку Пуцліну, а рефері призначив пенальті у ворота “Ворскли”, який реалізував Шина.

“Львів” і “Ворскла” набрали по 22 очки та продовжують ділити 9-10 місця в турнірній таблиці.

31 травня 2020 року, 14:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

“Ворскла” – “Львів” – 1:1

Голи: Кане, 13 – Шина, 90+3 (пенальті)

Ворскла”: Резнік, Пердута, Чеснаков, Ндіає, Сапай, Пуцлін, Скляр, Кане, Васін (Якуба, 80), Кулач (Шехич, 90+2), Степанюк (Кравчук, 84)

“Львів”: Сарнавський, Гончар, Борзенко, Братков, Люлька (Велвес, 83), Алваро, Приймак, Татарков (Бопесу, 83), Богунов, Шина, Нич (Ренан, 52, Яковеллі, 70)

Попередження: Скляр – Шина, Алваро, Велвес