Ворскла в меншості здобула вольову перемогу над Олімпіком

У Полтаві відбувся матч 13-го туру УПЛ, в якому «Ворскла» на своєму полі приймала «Олімпік». Полтавська команда перемогла з рахунком 2:1. По ходу поєдинку команді Василя Сачка довелося відіграватися. На 16-й хвилині гравець “Олімпіка” Політило відкрив рахунок в матчі, реалізувавши пенальті. Ще більше ускладнило завдання господарів поля вилучення Ардіна Даллку, який отримав другу жовту картку на 33-й хвилині. Проте вже на 44-й хвилині гості забили у свої ворота – автогол на рахунку Снурніцина – 1:1. А в середині другого тайму Владислав Кулач приніс перемогу полтавцям – 2:1. “Ворскла” набрала 21 очко і закріпилася на четвертому місці.

28.10. 2018 року. 13-й тур Чемпіонату УПЛ.  м. Полтава, стадіон “Ворскла”. 2100 глядачів

«Ворскла» – «Олімпік» 2:1

Голи: Снурніцин (45, автогол), Кулач (68) – Політило (17, з пенальті)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Якубу (Скляр, 75), Кулач (Одарюк, 90+2), Шарпар, Карека (Коломоєць, 55), Чеснаков, Сапай, Чижов, Даллку, Ребенок

Головний тренер: Василь Сачко

«Олімпік»: Махновський, Є.Пасіч, Снурніцин, Цимбалюк, Зубейко (Білоног, 74), Кольцов (Шиндер, 57), Гай, Сондей (Балашов, 46), Політило, Ксьонз, Дегтярьов

Головний тренер: В’ячеслав Шевчук

Попередження: Даллку (16), Сапай (51) – Ксьонз (84)

Вилучення: Даллку (33)