Ворскла зіграла в нічию з Дніпром 1

17 серпня, у четвертому турі української Прем’єр-ліги у Полтаві “Ворскла” приймала новачка елітного дивізіону — СК “Дніпро-1”. Перший тайм команди завершили без забитих м’ячів. Практично відразу після перерви Чичиков вивів дніпрян вперед, замкнувши на дальній штанзі подачу від Шаповала. Однак, полтавці швидко відновили рівновагу. Пердута закинув м’яч у штрафну, а Коломоєць пішов від захисника і завдав точного удару. Тож в підсумку нічия 1:1.

17.08. 2019 року, м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 2309 глядачів.

Ворскла — Дніпро-1 – 1:1
Голи: Коломоєць (54) — Чичиков (50)

Ворскла: Ткаченко, Пердута, Чеснаков (к), Мартиненко, Кане, Петровіч, Габелок, Шехіч (Ребенок, 70), Луїзао (Стрижак, 46), Артур, Коломоец

Дніпро-1: Кліщук, Лопирьонок (Сафронов, 30), Гуйє, Логінов, Шаповал, Кравченко (к), Когут (Назаренко, 76), Чичиков, Вакулко, Коркішко (Булеца, 66), Куліш
Попередження: Шехіч, Пердута, Чеснаков, Стрижак — Коркішко, Когут, Гуйє

Вилучення: Кравченко (90, неспортивна поведінка)