Ворскла зіграла в нічию з Олімпіком

У 23-му турі української Прем’єр-ліги донецький “Олімпік” приймав полтавську “Ворсклу”.

Команди зіграли внічию – 1:1. Поєдинок пройшов в Києві на стадіоні “Динамо” без глядачів через світову пандемію коронавірусу. Номінальні господарі вийшли вперед на 21-й хвилині, коли на добиванні вдало зіграв Денис Баланюк. Через хвилину у ворота “Олімпіка” був призначений пенальті, але голкіпер Артем Кичак відбив удар Едіна Шехича. Полтавчанам все-таки вдалося забити ще до перерви – на 42-й хвилині відзначився Владислав Кулач.

У другому таймі найреальніший шанс вирвати перемогу був у Кане, але гравець “Ворскли” ударом з розвороту поцілив у штангу.

15.03.2019 23 тур УПЛ м. Київ стадіон «Динамо» ім. В. В. Лобановского.

“Олімпік” – “Ворскла” – 1:1

Голи: Баланюк, 21 – Кулач, 42

“Олімпік”: Кичак, Ксьонз, Гришко (Романовський, 75), Литвин, Лебеденко, Цимбалюк, Завійський, Кравченко (Балашов, 63), Політило, Тейшейра (Чогадзе. 84), Баланюк

“Ворскла”: Резнік, Пердута, Баєнко, Ндіайє, Якубу, Пуцлін (Ребенок, 79), Шехич (Кулач, 34), Кане, Скляр, Луїзао (Васін, 69), Степанюк Попередження: Кичак – Якубу, Скляр