Ворскла програла втретє поспіль

11 березня Ворскла у матч 21 туру вдома програла виїзний поєдинок проти Донецького “Олімпіка” й остаточно втратила шанс зайняте шосте місце, яке дає змогу боротися за єврокубки.

Виграючи по ходу поєдинку 2:0 (на 20 й хвилині відзначився Хльобас, а на 60 хвилині Загорулько) Ворскляни примудрилася програти 3:2. Всього сім хвилин вистачило господарям щоб зробити “камбек“. Спершу Моха на 65 хвилині відіграв один м’яч 1:2. Через 5 хвилин Гришко рахунок зрівняв 2:2, а ще через дві хвилини ефектним голом п’ятою Матяж приніс перемогу Донеччанам 3:2.

11 березня 2017 року, 14:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. А. Бутовського.

«Олімпік»(Донецьк) – «Ворскла»(Полтава) – 3: 2 (0: 1)
Голи: Моха (65), Гришко (70), Матяж (72) – Хльобас (20), Загорулько (60)

«Олімпік»: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Емерсон, Немчанінов, Цимбалюк (Хомутов, 46), Богданов (Брікнер, 87), Моха, Гошкодеря, Шестаков (Гринь, 46), Матяж.

Головний тренер: Роман Санжар

«Ворскла»: Сарнавський, Пердута, Чижов, Чеснаков, Ребенок, Шарпар, Кравченко, Мякушко, Одарюк (Кунєв, 83), Хльобас, Загорулько

Головний тренер: ВасильСачко
Попередження: Богданов, Хомутов, МатяжХльобас, Шарпар