“Ворскла” програла португальському “Спортингу” у доданий час

4 вересня у Полтаві завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому “Ворскла” приймала португальський “Спортинг” з Лісабона. Матч завершився з рахунком 1:2 на корить гостей. Полтавці першими відкрили рахунок на 10-й хвилині Кулач з за меж штрафного майданчика обвідним ударом в дотик відправив м’яч у дальній кут воріт. Але втримати перемогу господарям не вдалося на 90-й хвилині гри Фреді Монтеро рахунок зрівняв. А вже в доданий арбітром час, на 90+3 хвилині, Жовані Кабрал забив переможний для португальської команди – 1:2. Таким чином, полтавці програли два матчі на старті турніру і, як і раніше не мають очок в турнірній таблиці.

4 жовтня 2018 року, 19:55. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського. 10045 глядачів. +8 градусів.

«Ворскла»: (Полтава, Україна) – «Спортинг» (Лісабон, Португалія) 1:2

Голи: Кулач (10) – Монтеро (90), Кабрал (90+3)

«Ворскла»: Шуст, Артур, Даллку, Пердута, Чеснаков, Шарпар, Ребенок, Скляр, Кравченко (Габелок, 84), Коломоєць, Кулач (Сергійчук, 62)

Головний тренер: Василий Сачко

«Спортинг»: Сален, Пінту, Коатес, Джефферсон, Гаспар, Фернандеш, Петровіч (Кабрал, 70), Нані, Акунья, Діабі (Рафаель, 70), Мане (Монтеро, 58)

Головний тренер: Жозе Пезейру

Попередження: Артур (8) – Акунья (73)