Ворскла розгромила Карпати

У матчі 24-го туру чемпіонату України “Ворскла” обіграла “Карпати”. Поєдинок завершився з рахунком 3: 0 на користь команди Василя Сачко.
На 37-й хвилині відзначився півзахисник Олександр Скляр, а на 67-й гол забив нападник Дмитро Хльобас. За три хвилини до фінального свистка крапку в матчі поставив форвард Юрій Коломоєць.
Тож, Ворскла за два тури до завершення чемпіонату достроково забезпечила путівку в Лігу Європи.

Ворскла – Карпати 3: 0

Голи: Скляр, 37, Хльобас, 67, Коломієць, 86

Ворскла: Непогодов – Сапай (Мельник, 86), Даллку, Дитятьєв (Чеснаков, 38), Сімінін – Ткачук, Скляр (Довгий, 76) – Громов, Хльобас, Бартулович, Коломієць

Карпати: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Новотрясов, Костевич – Даушвілі, Голодюк (Чачу, 80) – Ксьонз (Гуцуляк, 70), Худоб’як (Кльоц, 68), Кадімян, Бланко-Лещук