Ворскла розгромно програла Шахтареві

У Харкові відбувся матч 4-го туру УПЛ, в якому “Шахтар” здобув перемогу з великим рахунком над полтавською “Ворсклою”. Поєдинок завершився з рахунком 4:1. Полтавська команда активно розпочала зустріч і заслужено вийшла вперед на 25-й хвилині, коли ударом головою відзначився Шарпар.

У другому таймі гра прийняла інший характер – “Шахтар” практично не залишив шансів супернику, забивши чотири голи. Голами відзначилися Марлос, Степаненко, Хочолава та Мораєс. “Ворскла” після чотирьох турів залишається з трьома очками й займає десятку сходинку.

11.08.2018  УПЛ 4-й тур  м. Харків.  ОСК “Металіст”

“Шахтар” (Донецьк) – “Ворскла” (Плтава)  4:1

Голи: Марлос 50, Степаненко 59, Хочолава 62, Жуніор Мораес 74 – Шарпар 25

Шахтар: Пятов, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Данченко, Марлос, Алан Патрік (Майкон 75), Веллінгтон Нем (Фернандо 69), Тайсон, Жуніор Мораес (Тотовицький 82)

Ворскла: Шуст, Мартиненко, Даллку (Мисик 75), Чеснаков, Пердута, Габелок, Шарпар (Скляр 67), Кравченко Д., Кобахідзе, Ребенок, Ніколас Карека (Гіоргадзе 79)

Попередження: Степаненко 10 – Карека 30, Габелок 53