Ворскла розгромно програла Шахтарю

Донецький “Шахтар” впевнено переграв полтавську “Ворсклу” у першому матчі чвертьфіналу Кубка України.

Вже на четвертій хвилині зустрічі “Шахтар” зумів відрити рахунок, коли Марлос протягнув м’яч майже до чужого штрафного і віддав на хід Коваленко, а юний атакувальний півзахисник донеччан технічно пробив над голкіпером господарів.

У дебюті другого тайму після майстерної подачі Срни зі штрафного відзначився Феррейра 0-2, а через дві хвилини Кучер довів рахунок до розгромного.

За десять хвилин до свистка вийшовши на заміну Нем встановив остаточний рахунок 0-4.