«Ворскла» у товариському поєдинку програла «Олександрії»

Сьогодні, 22 травня, свій перший спаринг після виходу з карантину зіграли між собою “Олександрія” та “Ворскла”. Матч проходив на стадіоні “городян” “Ніка”.

Гості першими відкрили рахунок – на 17 хвилині забив Павло Ребенок. Втім, ще до перерви “Олександрія” змогла вийти вперед – на 23-й і 30-й хвилинах, відзначився Гліб Бухал, який першим опинявся на добиванні.

В цілому ж, перший тайм видався досить видовищним і насиченим, чого про другу половину матчу сказати не можна.

Після перерви гра похнюпилася, команди втомилися, а розв’язка наступила в останню десятихвилинку.

На 81-й хвилині Опанасенко зрівняв рахунок, а на 83-й і 88-й дубль Устименко все-таки приніс перемогу господарям. 4:2 на користь “Олександрії”.

2 травня 2020 року, м. Олексакндрія, КСК «Ніка». Без глядачів. +17 градусів.

ТМ «Олександрія» – «Ворскла» – 4:2

Голи:  Бухал (23, 30), Устименко (83, 88) — Ребенок (17), Опанасенко (81)

«Ворскла» (1 тайм): Різник, Чеснаков, Альюн (Баєнко, 27), Сапай, Пердута, Габелок, Приходько, Степанюк, Кулач, Ребенок, Васін.

«Ворскла» (2 тайм): Ткаченко, Баєнко, Мартиненко, Артур, Павлюк, Кане, Габелок (Опанасенко, 73), Приходько, Якубу, Скляр, Кравчук.

30 травня має стартувати 24 тур УПЛ, в  якому «Ворскла» прийматиме ФК «Львів».