«Ворскла» U-21 розгромила молодь з «Волині»

У 23 турі чемпіонату України U-21 полтавська «Ворскла» вдома перемогла Луцьку «Волинь». 31 березня у Крутому березі на стадіоні «Лтава» команда «Ворскла» U-21 розгромила однолітків із Луцька з рахунком 9:2.

У першому таймі «ворскляни» більше атакували і як наслідок на перерву пішли з рахунком 3:0. У другій половині гри гостям вдалося забити першими, але далі продовжили полтавці насідати на ворота суперника. На 60-й хвилині вийшов на поле у складі «Ворскли» Владислав Гасенко (на фото) і зумів відзначитись хет-триком уже до 85 хвилини матчу. Остаточну крапку у матчі поставив Олег Остапенко, оформивши дубль.

Нагадаємо, що основні склади цих команд зустрінуться вже завтра 1 квітня на День сміху у рамках 23 туру Української Прем’єр-ліги. Цей поєдинок розпочнеться о 17:00 на стадіоні «Ворскла» в Полтаві.

_

«Ворскла» – «Волинь» – 9:2
Голи: Олійник, 2, Бараннік, 29, Ічанський, 32, Ключик, 52, Остапенко, 60, 90, Гасенко, 70, 84, 85 – Трикош, 51, Миколайчук, 78
«Ворскла»: Вічний, Максименко, Ключик, Гаркуша, (Остапенко, 46), Луценко, Сидоренко (Шарило, 73), Ічанський, Косовський, Олійник (Таранушич, 59), Бараннік (Гасенко, 60), Удод.
Запасні: Савченко, Мельник, Соболевський.
Тренер: Олександр Омельчук.
«Волинь»: Франчук, Бабяк, Тракало, Морозович (Мельничук, 28), Мосіюк (Миколайчук, 46), Біліч, (Трикош, 46), Зінкевич, Льозін, Никитюк, (Гладун, 46), Дмитренко, Деда.
Запасні: Глушко, Сасовський, Кардаш.
Тренер: Володимир Фігель.