Відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка Полтавщини

У суботу 23 липня відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка Полтавщини. Після перших зіграних поєдинків жодна з команд не забезпечила собі вихід до наступного раунду, адже на цій стадії змагань слабких суперників вже не залишилось. У Лазірках місцевий Колос лише на останніх хвилинах вирвав перемогу у ФК Лубнів, перемігши 1:0. З таким самим рахунком закінчився матч і в Рокиті, але на користь гостей. Найрезультативніший матч чвертьфіналу відбувся в Решетилівці, де Динамо з рахунком 3:2 переміг ФК Велику багачку. Два голи на виїзді залишають Багачці непогані шанси, в матчі відповіді, на загальний успіх в протистоянні.

Матч «Фортуна» (Кейбалівка) — «Вікторія» (Первозванівка) відбудеться у середу 27 липня через участь «Вікторії»  у Кубку Ліги Полтавщини.

«Колос» (Лазірки) — ФК «Лубни» 1:0

Голи: Шевченко (пенальті)

ФК «Рокита» — «Олімпія» (Савинці) 0:1

Голи: Фабунмі

«Динамо» (Решетилівка) — ФК «Велика Багачка) 3:2

Голи: Гребінюк -2, Ротань О. Смирнов, Марченко.