В останньому офіційному матчі року Полтава розгромила Жемчужину

ФК “Полтава” завершує першу частину чемпіонату на другому місці, в останньому офіційному матчі року полтавці вдома розгромили одеську Жемчужину.

Господарі відкрили рахунок на 35 хвилині відзначився Насібулін. Другий гол забив Парамонов, замкнувши подачу з кутового. Могло до перерви бути й 3:0, якби Дегтярьов реалізував пенальті.
На 74 хвилині арбітр призначив другий пенальті у грі, цього разу до точки підійшов Трояновський й реалізував його, таким чином встановивши підсумковий рахунок 3:0.

18.11.2017 р. Перша ліга 23 тур. с. Копили. НТБ ФК “Полтава”

ФК Полтава – “Жемчужина” (Одеса) 3:0

Голи: Насібулін 35, Парамонов 45, Трояновський 74 (пен.)

ФК Полтава: Кринський, Насібулін, Недоля (Савченко 78), Парамонов, Бородай, Крапивний, Трояновський (Олійник 80), Савін (Баранник 65), Голіков (Кушніренко 75), Дегтярьов (Ковпак 68), Іванов

“Жемчужина”: Стародубець, Поспєлов, Шестаков, Акімов, Норенков, Кулішенко (Паламар 66), Курко, Лазарович (Терзі 66), Діденко, Мурашов (Деменчук 68), Петько

Попередження: Насібулін 90+1 – Кулішенко 57, Норенков 87, Деменчук 90+1