Гірник Спорт вдома зіграв в нічию з одним із лідерів чемпіонату

Домашній поєдинок, десятого туру чемпіонату України в першій лізі, для Гірника-Спорт» проти ковалівського «Колоса» «завершився безгольовою нічиєю.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами: Марусич не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Литвиненком. А гості відповіли небезпечним ударом головою, вище воріт. До перерви ініціативою у поєдинку володіли переважно футболісти «Колоса».

У другому таймі гра проходила на зустрічних курсах. Але до голів це не призвело. Найкращу нагоду для відкриття рахунку в матчі мали гравці Колоса. Наприкінці зустрічі захисник  гостей влучив у стійку воріт господарів.

Тож, у підсумку безгольова нічия – 0:0, яка стала другою поспіль для гірників після серії поразок.

Чемпіонат України. Перша ліга. 10-й тур. 18.09.16.  м. Горішні Плавні. Стадіон «Юність».

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Колос» (Ковалівка)  0:0

ФК «Гірник-Спорт»: Крюков, Пернацький, Малей, Гарбар, Ченбай, Бараннік (Демідов, 85), Марусич (Моісеєнко, 67), Павлик, Корольков, Крапивний, Яворський.
Запасні: Ситников, Кірієнко, Воробей, Прутян, Ломко.
Головний тренер: Ігор Жабченко.

ФК «Колос»: Литвиненко, Багдасаров, Козир, Лисицький, Шевченко, Поздєєв, Зуєвич, Рябов, Морозко, Чегурко (Коропецький, 55), Бондаренко (Коровіков, 70).
Запасні: Яшков, Махарадзе, Боровець, Ткачук, Кривошеєнко.
Головний тренер: Руслан Костишин.

Попередження: Бараннік (66), Гарбар (67), Крапивний (87) – Поздєєв (66), Морозко (76), Рябов (90+1).