Гірник Спорт зазнав найбільшої поразки в сезоні

У матчі восьмого туру чемпіонату України в другій лізі Гірник Спорт вдома, у Горішніх Плавнях, на стадіоні Юність, приймав “народний клуб” з Рівного ФК Верес.

Господарі поля зганьбились на очах у своїх уболівальників зазнавши розгрому 1:6.

Розпочав побиття команди Ігоря Жабченка , колишній гравець гірників Сергій Герасимець, відкривши рахунок у зустрічі на 37 хвилині.

А на при кінці зустрічі команду підвів Гарбар, який отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

По перерві голи у сітку воріт господарів посипалися один за одним. У воротах Гірників розписалася половина команди гостей. Спершу Неплях , потім Борзенко, Степанюк, Сікорський та Волошинович , який відзначився на останніх хвилині додаткового часу поєдинку.
За рахунку 0:5 господарі все-таки змогли розмочити рахунок у зустрічі, гол престижу з пенальті провів Марусич.

Горішні Плавні, 8 вересня 2016 р., стадіон «Юність», 800 глядачів.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Верес» (Рівне) – 1:6 (0:1)

Голи:  Марусич (90+1) – Герасимець (37), Неплях (50), Борзенко (69), Степанюк (80), Сікорський (87), Волошинович (90+2).

“Гірник-Спорт”: Сітніков, Гаращенков, Гарбар, Ломко, Моісеєнко, Баранник, Ченбай, Павлик (Галенко, 72), Корольков (Кропивний, 74), Яворський, Осадчий (Марусич, 46) – Крюков, Воробей, Іванов, Малей. Головний тренер: Ігор Жабченко.
НК “Верес”: Когут, Борзенко, Неплях, Зозуля, Западня, Орловський (Сергійчук, 79), Кучеров, Котляр, Герасимець (Волошинович, 71), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 73) – Леонідов, Білий, Коблюк, Ралюченко.

Головний тренер:  Володимир Мазяр.

Попередження: Гаращенков (31), Моісеєнко (65), Корольков (71) – Зозуля (72), Неплях (90).
Вилучення: Гарбар (42, фол останньої надії).